Ünlü yıldız AK Parti'den aday oldu! Ünlü yıldız AK Parti'den aday oldu!

Zonguldak Kömürspor’ un her zaman maddi-manevi yanında  olan, ara transfer döneminde yapılan takviyelerin gerçekleşmesinde maddi katkı sağlayan İş İnsanı Harun Demir, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a takıma verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
Okan Deniz transferinin  Ömer Selim Alan’ın katkıları ile yapıldığını belirten Harun Demir, duygularını şöyle dile getirdi ”  Selim Alan Başkanımız  gereğini  yaptı. Okan Deniz Transferinin her şeyini kendisi  karşıladı. Futbolcu arkadaşımız aramıza katıldı. Hazır durumda bir oyuncuyu kadromuza kattık. Ben buradan Zonguldakspor adına , kendi ailem adına Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu sene takımı ligde tutmak için elimizdeki tüm imkanları seferber ettik. İnşallah bu sene ligde kalıp, önümüzdeki sene  daha güzel işler yapacağız. Ben tekrardan  Zonguldak Kömürspor  camiası ve ailem adına  kendisine teşekkür  ediyorum” dedi
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR’A KALICI GELİR PLANLARI
Harun Demir ayrıca Başkan Ömer Selim Alan ile Zonguldak Kömürpor’a kalıcı gelir planlarının olduğunu belirterek “Aynı zamanda Başkanımızın kalıcı gelir konusunda Zonguldakspor ile ilgili çalışmaları var. İnşallah bunları kendisi ileri ki zamanda camiamızla paylaşacaktır” dedi.
Haber: Ender Yüksel

Kaynak: Ender Yüksel