2 AYDA 2 FİDYE! 2 AYDA 2 FİDYE!

Zonguldak Kömürspor tribün liderlerine üst üste gelen cezalar taraftarlar arasında büyük üzüntü yaşattı. Miraç Balcı 1 yıl tribün cezası alırken, Taner Arslantürk ise hapis cezası almıştı.
Miraç Balcı yaptığı itirazla masum olduğu yönünde kendini savunurken, yaptığı itiraz olumlu sonuçlandı ve 1 yıllık cezası kaldırıldı. Miraç Balcı Pazar günü oynanacak Zonguldak Kömürspor-Vanspor maçında tribündeki yerini alabilecek.
MİRAÇ BALCI VE TANER ARSLANTÜRK TARAFTARA SESLENDİ
Kırmızı-lacivertli ekibin tribün liderleri Miraç Balcı, Taner Arslantürk ve Bayram Demir Zonguldak Kömürspor’un idmanını ziyaret ederek takıma destek ve moral verdi.
Miraç Balcı, “Serik Belediyespor maçında aldığım ceza adli para cezasına dönerek kaldırıldı. Pazar günü oynanacak  Vanspor maçında tribünde olacağım. Cezalı olduğum süreçte bana manevi desteğini hiç bir zaman esirgemeyen büyük Zonguldakspor taraftarına ve gazeteci abi kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Pazar günü bu önemli maça il, ilçelerinde katkısıyla tribünleri dolduracağımızdan şüphemiz hiç yok. Sen Ben Yok! Sadece Zonguldakspor var. Kenetlenme zamanı. Bu takım kümede kalacak” dedi.
Taner Arslantürk yaptığı konuşmasında; "Zonguldak Kömürspor etrafında bir kenetlenme oluşuyor. Biz iyi günde değil kötü günde de takıma destek olmaya devam edeceğiz. Başımıza istemediğimiz olaylar geldiği için bir iki maçta tribünlerde olamadık. Miraç Balcı'nın cezası bitti.
Son zamanlarda Zonguldak Kömürspor etrafında bir kenetlenme oluştu. Önemli olan kötü günde sahip çıkmaktır. Ben tüm arkadaşlarımızı taraftarları bu maça davet ediyorum" ifadeleri kullandı.
Haber: Ender Yüksel

Kaynak: Ender Yüksel