Kars Kağızman'da 1994 yılında terör örgütü ile girdiği çatışmada şehit düşen Kudret Özcan ve Ereğli Kaymakamlığı özel kalemi aynı zamanda futbol il hakemi olan Zafer Özcan’ın vefat eden annesi Sevim Özcan toprağa verildi.

Yaklaşık 1 aydır Ankara Hacettepe Üniversitesi’nde yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü öğrenilen Sevim Özcan için Ereğli Bozhane Cami’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi.

Cenazeye AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Kaymakamlık personeli, TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı Bayram Çiv ve yönetiminin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Merhume Sevim Özcan Bozhane Cami’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verildi.

DERNEK YÖNETİMİNDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

SGK ile İŞKUR karşı karşıya geldi SGK ile İŞKUR karşı karşıya geldi

TFFHGD Zonguldak Şubesi’nden yapılan açıklama şöyle: “Zonguldak Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yönetim Kurulu olarak İl hakemimiz Zafer Özcan’ın kıymetli annesi Sevim Özcan’ın cenaze törenine katıldık. Merhumeye Allah’tan rahmet başta değerli hocamız Zafer Özcan’a sabır ve başsağlığı diliyoruz.”

Muhabir: Ender Yüksel