Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde 9 ay önce kuaförlük mesleğine başlayan Eray Yasin Uzunoğlu Antalya’da 29 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Kuaförler Yarışıyor programına katılarak Zonguldak’ı temsil etti.

Mesleğe henüz 9 ay önce başlayan Eray Yasin Uzunoğlu bir cesaret göstererek yaklaşık Türkiye genelinde yaklaşık 650 kuaförün katıldığı yarışmada başarılı şovunun ardından 2 kategoride 2 kupa kazanmayı başardı.

“9 AY ÖNCE MAKAS TUTMASINI BİLMİYORDUM”

Genel Maden İşçileri Sendikası Soner Uslubaş’ı ağırladı Genel Maden İşçileri Sendikası Soner Uslubaş’ı ağırladı

Antalya’dan Zonguldak’a kupalarla dönen kuaför Eray Yasin Uzunoğu ilginç bir açıklama yaparak şunları söyledi; “9 ay önce makas makina dahi tutmayı bilmeyen mesleki anlamda sıfır olan bir insandım. Bu 9 aylık süreçte çok zorluklar gördüm ama pes etmedim. İnsanın isteyip de başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Dünyaya adından söz ettirmiş isimlerle bir arada olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Hayatımın ilk sahnesinde yaşadığım heyecan elimin titremesi anı olarak kalacak. Sıfırdan eğitim aldığım Menderes Hocama @kuaformenderesbayir Bizi bir araya getiren @crea.professional @kuatek_ @dms_hairs ekibine teşekkür ediyorum nice birlikte senelerimize…”

Muhabir: Ender Yüksel