Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lige yükselen son takım Çaycuma Grubu takımlarından Perşembe Belediyespor oldu. Daha önce de yine Çaycuma Grubu’ndan Filyos Ateşspor ile Velioğlu Gelişim takımları Süper Amatör Lige çıkmıştı.

SERKAN BANKOĞLU’NUN TAKIMI MUTLU SONA ULAŞTI
Zonguldak’ta futbolculuk kariyerinde sayısız şampiyonluklar alan Serkan Bankoğlu’nun antrenörlük ve teknik heyet kariyerinde de çok sayıda kupası ve şampiyonluğu bulunuyor.

Perşembe Belediyespor yönetimi şampiyon olabilmek adına ligin son haftalardın Senkan Bankoğlu’nu takımın  başına getirdi.

Play-off maçlarının son final maçını Üzülmezspor ile oynayan Perşembe Belediyespor ilk maçı deplasmanda1-0 kazandı, rövanşa avantajlı girdi. Pazar günü saha ve seyircisi önünde rövanş oynayan Perşembe Belediyespor, Üzülmezspor karşısında özellikle ikinci yarı zorlanmasına rağmen maçı 2-2 tamamlayarak şampiyo oldu ve Filyos Atespor ve Velioğlu Gelişim takımlarının ardından Süper Amatör lige adını yazdırdı.

SERKAN BANKOĞLU ANTRENÖRLÜK KARİYERİNİN 9’UNCU KUPASINI KALTIRDI

Zonguldak’ın başarılı antrenörü Serkan Bankoğlu Perşembe Belediyespor’u Süper Amatör Lige çıkartarak antrenörlük kariyerinin 9'uncu şampiyonluğunu kazandı.

İŞTE ŞAMPİYON YAPARAK ÜST LİGE ÇIKARDIĞI TAKIMLAR

CHP Milletvekilleri Zonguldakspor yürüyüşüne katılacak CHP Milletvekilleri Zonguldakspor yürüyüşüne katılacak

Perşembe Belediyespor’u Süper Amatör Lig’e çıkardı.

Devrek Belediyespor’u BAL’a çıkardı.

Kilimli Belediyespor’u BAL’a çıkardı.

Kozlu Belediyespor’u 1.Amatör Küme’de şampiyon yaparak Süper Amatör Lige çıkardı.

Beycuma Cezaevispor’u 2.Amatör Küme’de şampiyon yaparak 1.kümeye çıkardı.

Terakkispor’da 2 kez A  takım şampiyonluğu

Terakspor’da 2 kez U19 şampiyonluğu

Zonguldak Kömürspor’un Cahit Terzi’nin teknik direktörlüğünde yardımcı antrenör olarak BAL’a çıkmasında katkısı oldu.

BANKOĞLU: “ŞAMPİYONLUK TÜM PERŞEMBEYE HAYIRLI OLSUN”

Şampiyonluğun ardından Serkan Bankoğlu şu ifadeleri kullandı. “Final maçındaki mücadelelerinden dolayı oyuncularımı kutlarım. Hak ettikleri bir şampiyonluk oldu. Maça gelip destek veren perşembe halkına teşekkür ederim. Süper amatör ligi hayırlı olsun tüm Perşembeye…”

440358151 7506265692785803 3297347385086374521 N-1

Muhabir: Ender Yüksel