Edinilen ilk bilgilere göre, henüz kimliği tespit edilemeyen kadın cesedinin kim olduğu öğrenilemezken Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, cesedin bulunmasının ardından geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Olay yeri inceleme ekipleri, ceset üzerinde ve çevresinde detaylı delil araştırması yaptı.

Cesedin kıyıya nasıl ve ne zaman ulaştığı konusunda henüz net bir bilgi olmamakla birlikte, polis ekipleri olayın aydınlatılması için çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Ayrıca, sahil bölgesindeki balıkçılar ve sabah saatlerinde sahilde bulunan diğer şahıslarla görüşmeler yapılarak tanık ifadeleri toplanmaya başlandı.

Olayın duyulmasının ardından bölgeye polis ve sağlık ekipleri incelemelerde bulundu. Polis, olayla ilgili herhangi bir suç unsuruna rastlanıp rastlanmadığını belirlemek için geniş çaplı soruşturmasını sürdürüyor. Ayrıca, cesedin deniz yoluyla mı yoksa başka bir yolla mı sahile ulaştığının anlaşılması için deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri de devreye sokuldu.

Ev sahibi ile tartışan kiracı doğalgazı açıp apartmanı havaya uçurdu Ev sahibi ile tartışan kiracı doğalgazı açıp apartmanı havaya uçurdu

2-371-77

Kaynak: ELMAS TV