• USD 31,07
  • EUR 33,68
  • ALTIN 2.032,18
  • BİST100 9.374,20
  • BTC 51.351

Asayiş Haberleri

asayiş haberleri ve güncel asayiş gelişmeleri, asayiş ile ilgili tüm video, asayiş fotoğrafları ve asayiş haberleri Elmas Televizyonu - Zonguldak 'ın Haber Kanalı | Zonguldak Haberleri sitemizde


Asayiş

Zonguldak'ta eski Doğan Haber Ajansı Büro Şefi olarak görevde bulunan E.E saldırıya uğradı.

Asayiş

Bolu’da D-100 kara yolunda hafif ticari aracın çarptığı otomobil takla attı. Meydana gelen kazada 1’i çocuk 3 kişi yaralandı.

Asayiş

Anadolu Otoyolu Düzce geçişinde tır ile kamyon çarpıştı. Otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapanırken, yolu açma çalışmaları havadan dron ile görüntülendi.

Asayiş

Zonguldak'ta jandarma ekiplerince yapılan huzur ve güven uygulamasında aranan 2 kişi yakalandı.

Asayiş

Karabük’te otomobiliyle yolu kapatarak drift atan sürücüye 32 bin 233 TL ceza kesildi.

Asayiş

Polis ekiplerinin sıkı denetimleri devam ediyor. Konuralp bölgesinde yapılan denetimlerde 41 araca 156 bin 12 lira ceza yazıldı.

Asayiş

Kastamonu'da meydana gelen cinayetin ardından Karabük istikametine kaçtıkları belirlenen 2'si kadın 5 şüpheli Karabük'te yakalandı.

Asayiş

Kastamonu'da mezarlıkta başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden vurulmuş halde erkek cesedi bulundu. Kan donduran cinayetin faillerinin yakalanması için geniş çaplı...

Asayiş

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde trafik ekiplerinin uygulamasında durdurulan bazı araç sürücüler, trafik cezası yememek için ön cam filmlerini kendi elleriyle söktü.

Asayiş

Uygulama yapan polis ekipleri, trafik canavarlarına geçit vermedi.

Asayiş

Jandarma tarafından kaçak elektronik sigara operasyonu düzenlendi.

Asayiş

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "78 ilde ruhsatsız silah taşıyan şahıslara ve silah kaçakçılarına yönelik düzenlenen 'Mercek-9' operasyonlarında; bin 230 ruhsatsız...