Alaplı Belediyesi Ahmet Zeki Atalay Plaj tesislerinde çevre düzenleme ve yenileme çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, beraberinde Alaplı Belediye Başkan Yardımcısı ve daire müdürleri ile birlikte Alaplı Belediyesi Ahmet Zeki Atalay Plaj Tesislerinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

BAŞKAN NURİ TEKİN İNCELEME YAPTI

Ahmet Zeki Atalay Plaj tesislerinin yeni sezona hazırlamak için çalışmalarına aralıksız olarak devam ettiklerini ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘Vatandaşlarımızın hem rahatlığı hem de güvenliği için tesislerimizde her türlü yenileme çalışmasını yapıyoruz. İnşallah en kısa sürede tesisleri hazır hale getireceğiz. Bölgenin en modern plaj tesislerinden biri olacak olan Ahmet Zeki Atalay Plaj tesisleri yemyeşil doğası, masmavi denizi ve gün batımıyla Batı Karadeniz en güzel sosyal tesisi haline gelecek.” dedi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Trafikte kritik toplantı Trafikte kritik toplantı

2023 yılı Kasım ayında yaşanan sel felaketinde büyük hasar gören Alaplı Sahil Park’ta da çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Sahil Park’ta devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘2023 yılı Kasım ayında yaşadığımız sel felaketinde büyük hasar gören Alaplı Sahil Park’ta ki düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayarak sel felaketinde yaşadığımız hasarın görüntülerini ortadan kaldıracağız’ dedi.

440779818 10161544719727904 892461063902635503 N

Kaynak: HABER MERKEZİ