Kendi mülkü olan 4 katlı iş yerini satarak elde ettiği parayı kripto para piyasasına yatıran Altınbaş, yatırımı sonucunda tüm parasını kaybetti.
Yaşadığı maddi kaybın ardından sosyal medya hesabında bir veda paylaşımı yapan Altınbaş, bozahane balıkçı barınağına giderek aldığı ilaçlarla intihar etmeye kalkıştı. Altınbaş'ı yerde hareketsiz yatarken gören vatandaşlar durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, Altınbaş'a ilk müdahaleyi yaparak onu hastaneye kaldırdı. Yasin Altınbaş'ın hastanede tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Çocuklar Büyük tehlikede! Çocuklar Büyük tehlikede!

İntihar etmende önce soysal medya hesabından veda yazısı paylaşan Yasin Altınbaş; “Biliyorsunuz yakın zamanda ailemle daha rahat bir hayat yaşayabilmek için iş yerimi sattım paramıda kripto paralarda değerlendirmek istedim lakin riskini yönetemedim ve an itibarıyla bütün paramı yani çocuklarımın eşimin anamın gardaşlarımın geleceğini kaybettim halbuki sadece daha iyisi olsun anama eşime bir ev alırım demiştim ama benim en büyük düşmanım(BEN) buna mani oldu  bu yüzden kendimi affetmiyorum ve yaşamayı da hak etmiyorum hayalini hevesini geleceğini çaldığım kim varsa beni affetsin çok üzgünüm.
Şimdi çocukların var değermi diyeceksiniz ama ben olmadan daha iyi olacaklarını düşünüyorum çocuklarımı da baykar yönetim kurulu başkanı gururumuz SELÇUK BAYRAKTAR beye emanet ediyorum inşallah bu son isteğim yerini bulur çocuklarımda bu gururu paylaşır.
Hakkınızı helal edin benden yana helali hoş olsun (beni babamın yanına gömün) mümkünse” ifadelerini kullandı.

Kaynak: SOSYAL MEDYA