Çaycuma İlçe Kaymakamı Mehmet Göze, Devrek İlçe Kaymakamı Muhammet Evlice ve Kilimli İlçe Kaymakamı Nejdet Özdemir, “Her zaman onların yanında olduğumuzu devlet olarak hissettirmek bizim boynumuzun borcu” dediler. 


Zonguldak’ın Çaycuma İlçe Kaymakamı Mehmet Göze,  Devrek Kaymakamı Muhammet Evlice, Kilimli Kaymakamı Nejdet Özdemir , Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmazı’ ziyaret ettiler.
Kaymakamlar Şehit Aileleri Derneği’nin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler aldılar.

EVLİCE: DEVLET HER ZAMAN ŞEHİT VE GAZİ AİKESİNİN YANINDA 

Devrek Kaymakamı Muhammet Evlice, “Bugün Şehit Aileleri Derneği'ni ziyaret ettik. Başkanımıza misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. Kaymakam arkadaşlarımızla birlikte bir ziyaretimizi gerçekleştirdik. Daha önceki ziyaret memnuniyetimizden dolayı tekrar ziyaret etmeyi gereği duyduk.
Her zaman bizler şehitlerimize olan borcumuzu hatırlayacağız ve bunun gereğinide her zaman yapacağız. Gerek ailelerimizi gerek onların oluşturduğu dernek ve diğer kurumları ziyaret edip hal hatırlarını sorup varsa bir ihtiyaçları bizlerin yapabileceği ihtiyaçlar konusunda her zaman onların yanında olduğumuzu devlet olarak hissettirmek bizim boynumuzun borcu. O yüzden bugün ziyaretimizi gerçekleştirdik. Sağ olsun başkanımız da bizleri güzel ağırladı. Teşekkür ediyoruz kendisine” dedi. 

"Olmayan parayı harcayamayız" "Olmayan parayı harcayamayız"

Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmazı’ Çaycuma Kaymakamı Mehmet Göze,  Devrek Kaymakamı Muhammet Evlice ve Kilimli İlçe Kaymakamı Nejdet Özdemir’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “Devletimizin yanımızda olması bize güç veriyor” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 06 At 16.55.18

Kaynak: Ercan Demir