Zonguldaklı atletler fırtına gibi esti Zonguldaklı atletler fırtına gibi esti

Zonguldak Birinci Amatör Küme Merkez Grubu’na Serkan Bankoğlu nezaretinde fırtına gibi başlayan ve haftalarca liderlik koltuğunda oturan Karamanspor son haftalarda sakat ve cezalı futbolcuların yanı sıra kadro derinliği konusunda yaşadığı sorunlar nedeniyle kötü sonuçlar alarak play-off hattından düşmüştü.
Bugün Fener Sahası’nda 13.00’da Elvanpazarcıkspor ile karşılaşan Karamanspor ilk yarıda attığı gollerle sahadan 3 puanla ayrıldı. Karamanspor’da yeni transfer kaleci Burak Can da sahaya ilk 11’de çıktı.
Doğukan Karakayış, Ferdi Tatoğlu ve Erkan Çakar hakem triosunun yönettiği karşılaşmanın 20’nci dakikasında Alper’in golü ile öne geçen Karamanspor 30’uncu dakikada Alkan ve 45’nci dakikada Önder’in attığı gollerle ilk yarıyı 3-0 önde tamamladı.
İkinci yarı Elvanpazarcıkspor daha etkili oynarken, attığı 2 golle skoru 3-2’ye getirdi, ancak kendisine puan getirecek gollerin devamını getiremedi.
Maç 3-2 Karamanspor’un galibiyeti ile sona ererken Karamanspor bu galibiyetle 28 puanla tekrar play-off hattına girdi. Elvanpazarcıkspor ise 8 puanla 12’nci sırada kaldı.

D0E2F633 11F0 4012 8672 4Cebfaf61C84

Kaynak: Ender Yüksel