Tekerlekli sandalye dağıtım törenine Little Caesars Pizza restoran müdürü 
Ali Karapınar, Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, tekerlekli sandalye dağıtımında yaptığı konuşmada; “Yıllardır ilimizde ihtiyaç sahibi engellilerin tekerlekli sandalye temini için büyük mücadele veriyoruz ve bugüne kadar da çok büyük katkılarla bu ihtiyaç sahiplerini mutlu etmiş durumdayız. Bugün de yine şehrimizin değerli kuruluşu bizlere teklif ettiği 15 adet tekerlekli sandalye bağışı ve üyelerimize ve davetlilere pizza ikramı programını seve seve kabul ettik. Kendilerine bu konuda tüm engelli camiası adına tekrar büyük teşekkür ediyorum. Ve buradan tekrar bütün iş adamları, kamu kurumları ve hayırseverlere sesleniyorum. On beş tane tekerlekli sandalye bizim için bütün ihtiyaçları karşılamamıza yeterli değil. Şu anda da en az 50’nin üzerinde talep var. Bunlar hariç. Onun için ben tüm hayırsever vatandaşlarımızdan ve kamu kurumu kuruluşlarımız desteğin devam etmesini talep ediyorum. Tekrar tüm camiam adına, engelli camiası adına derneğimin ve yönetim kurulum adına değerli kuruluşa büyük sevgi ve sevgi saygılarımızı sunuyoruz.”

Belediye işçisine yüzde 35 ilave zam uygulanacak Belediye işçisine yüzde 35 ilave zam uygulanacak

Little Caesars Pizza restoran müdürü 
Ali Karapınar, ise şunları söyledi; “Zonguldak halkına hizmet etmekten bugüne kadar hep onur ve mutluluk duyduk. Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Başkan'ımın da söylediği gibi bir ihtiyaç olduğunu öğrendiğimiz gün hemen ihtiyaç sahiplerine yardım etmek için elimizi taşın altına koyduk. Ve bugün ihtiyaç sahiplerine on beş adet tekerlekli sandalye bağışladık. Zonguldak halkı bizi tercih ettiği sürece biz hizmetlerimize Zonguldak halkına devam edeceğiz. Bu ne ilk ne de son olacaktır.”
Konuşmaların ardından ihtiyaç sahibi kişilere tekli sandalyeleri teslim edildi. Program Firmanın katılımcılara pizza ikramı ile sona erdi.


HABER: SEÇKİN KIRARSLAN

Whatsapp Image 2024 02 09 At 12.31.58Whatsapp Image 2024 02 09 At 12.32.00Whatsapp Image 2024 02 09 At 12.32.00 (1)Whatsapp Image 2024 02 09 At 12.32.01Whatsapp Image 2024 02 09 At 12.32.01 (1)

Kaynak: Seçkin Kırarslan