Gazetecilerin belediye otobüslerinin camlarının kırılması ve tehditle ilgili sorularını cevaplandıran Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci şunları ifade etti:

EMNİYET GÜÇLERİMİZ KONUYLA İLGİLENİYOR

Halk otobüslerinin camlarının kırılması ve tehdit ile ilgili konuşan Kozlu Belediye Balkanı Altuğ Dökmeci, “Burası Kozlu diyoruz biz. Ama tabii emniyet güçlerimiz ilgileniyor şu anda. Bu kasıtlı yapılmış olabilir, yapılmamış olabilir. Çoluk çocuk olabilir. Her şey olabilir. Henüz daha bir kesin bir yargıya varılmış durumda değil. Devam eden bir dava süreci var. Onun için daha fazla yorum yapmak istemiyorum o konu hakkında.

DEMİRDEN KORKSAK TRENE BİNMEZDİM

Ama şöyle bir şey var. Sadece otobüsün cam kırmasıyla alakalı değil. Genel anlamda Kozlu içerisinde bizim işlerimizi aksatmaya çalışan gruplar var. Bizim söylemediğimiz şeyleri, söylediğimizi sağda sol dillendirmeye çalışan insanlar var. Ne söylüyorsak sizin de gördüğünüz gibi gayet şeffaf bir şekilde sizler söylüyoruz. Meclisimize söylüyoruz. Vatandaşımıza kapımız açık vatandaşımıza söylüyoruz. Ama onlar bizim hakkımızda bizim söylemediğimiz şeyleri aynı seçim zamanında olduğu gibi söylemeye devam ediyorlar.

Biz yılmayız hatta ‘trenden korksak demirden korksak trene binmez’ diye biliyorsunuz böyle bir laf var. Yani biz yolumuza devam ediyoruz. Merak etmeyin. Her şey çok daha iyi olacak yani” Şeklinde konuştu.

Kolombiyalılar Gökgöl Mağarası’na hayan kaldı Kolombiyalılar Gökgöl Mağarası’na hayan kaldı

(Haber-Ercan Demir)

Kaynak: Ercan Demir