ÖNCE  METEOROLOJİ SONRA AFAD UYARDI KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR! ÖNCE METEOROLOJİ SONRA AFAD UYARDI KUVVETLİ YAĞIŞ GELİYOR!

Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci, Mayıs ayı meclis toplantısında alınan kararları değerlendirdi.

Mecliste Ilıksu plajının işletmesini Kozlu Belediyesi olarak aldıklarını belirten Başkan Dökmeci, şimdi de Değirmenağzı ve Kozlu ana plajını da belediye olarak işleteceklerini söyledi.

 

PLAJLARIMIZI İŞLETEREK BELEDİYEMİZE GELİR KAPISI AÇMAYA ÇALIŞIYORUZ

Başkan Dökmeci şöyle dedi: “Mayıs ayı belediye meclis toplantımızda önemli kararlar aldık ve bu kararlarlar şimdiye kadar aslında alınmış olması gereken kararlardı. Biz geç kalmış olan bir uygulamayı daha hızlı bir şekilde şu anda uygulamaya çalışıyoruz.

Mecliste de söylediğim gibi yıllardır çok değerli bir plajımız olan Ilıksu plajımızı kendi belediye bünyemizde işleterek hem belediyemize bir gelir kapısı açmaya çalışıyoruz hem de halkımıza son 2 ay boyunca yararlanabilecekleri bir sosyal tesis oluşturmaya çalışıyoruz. Yazın da huzurlu ve güvenli bir şekilde plajlarımızdan yararlanmalarını sağlamak istiyoruz. Değirmenağzı ve ana sahilimizde de aynı işlemler benzer işlemlerimizi yapmaya devam edeceğiz.

 

CANKURTARANLARIMIZI EĞİTİYORUZ

Mesela şu anda cankurtaranlar için eğitim aşamasına geldik. Cankurtaran sayımızı arttırıp her plajımızda her denize giren yerde cankurtaran hizmetini vermek durumunda hissettik kendimizi.

(Haber-Ercan Demlr)

Kaynak: Ercan Demir