Bayramlaşma programına, CHP İl Başkanı Devrim Dural, CHP Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem ve meclis üyeleri ile partililer katıldı.

3 ilçe başkanlığına yeni başkan atandı 3 ilçe başkanlığına yeni başkan atandı

İl Başkanı Devrim Dural yaptığı konuşmasında, ”Yerel yönetimlerde başarımızın sembolü Merkez Belediyesi Başkanımız Tahsin Erdem’le birlikte bayramlaşma programı düzenliyoruz. CHP bu ülkenin sigortasıdır. Şu anda olduğu gibi en güçlü partisidir. 12 belediye başkanımızla beraber CHP örgütleriyle farkındayız. Sabırlı çalışmalar yürütüyoruz. Hiç kuşkumuz yok ki iktidar olacağız. Her geçen gün iktidara koştuğumuz gün. Aynı zamanda bizi hayata bağlayan, elimizden tutan elleri öpülesi babalarımızın, baba adaylarımızın Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem ise yaptığı konuşmasında, “Burada sizinle birlikte baba ocağında bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Türkiye haritasında yarısından çoğu kırmızı olduğu mesaj verildiği görünüyor. Emin olun dürüst namuslu şeffaflı, liyakatlı yaptığımız her işte kamu yararını ön plana koyarak ip uçlarını vereceğiz. Elimizden gelenin daha fazlasını yapacağız. Bütün babaların, şehit babaların, gazi babalarının Babalar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

(Haber-Ercan Demir)

Muhabir: Ercan Demir