Sevgili okurlarım 14 Mayıs seçimlerinden sonra rahatsızlanarak hastahanede bir süre tedavi oldum şimdi tekrar sizinle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum.
Kdz Ereğli’de seçimler yaklaşırken sıcak asfalt yapılacağını biliyoruz ancak bir sorun var. 
“Nedir?” Derseniz detaylı bir şekilde anlatayım.
Kdz Ereğli’de 31 mahalle var, bunların bir bölümünde kanalizasyon ve doğalgaz yok buna rağmen bu işleri bitirmeden asfalt yapmak mühendislik anlamında tamamen cahillik ve halkı kandırmaktır.
Daha önce yapılan asfaltlar hiç kazınmadan yapıldığı için kaldırımlar büyük oranda nerdeyse tüm mahallelerde kayboldu.
Kdz.Ereğli Belediyesi bölge belediyelere göre mühendis ve mimar kadrosu bakımından fazla bir hayli kalitelidir. 
Buna karşın yıllardır bu belediyede mühendis yokmuş gibi tekniğe uymayan asfalt yapmak vergilerimizin boşa harcamaktır, bu konuda öncelikle belediye meclis üyelerine büyük görev düşüyor. 
Bu asfalt işlerini lütfen sorgulayın.
Yolu kazımadan yapılan asfalt , hem kaldırımların kaybolmasına hem de yolun yükselmesi nedeniyle evlerin alt katlarına su baskınına yol açacağını belirtmek isterim . Burada Ak partili meclis üyelerine önemli görev düşüyor, bu konu çok önemli. 
Bu çalışmalar, dört yıl hiç bir projesini yapmayan Kdz Ereğli Belediyesi’nin yerel seçimler yaklaşırken göz boyamak için yaptığı çalışmalardır. Kdz.Ereğli’deki başta belediye mühendisleri olmak üzere tüm mimar ve mühendisleri göreve davet ediyorum.
Bu şehir hepimizin, lütfen sesinizi çıkartın, bu iş böyle olmaz. 
Saygı ile kalın.