Kayseri’de yaşanan olayların hayra alamet olmadığını ve bu olayları Zafer Partisi’nin söylemlerin haklı çıkardığını ifade eden il  aşkanı Oğuzhan Turan şunları söyledi:

“Kayseri’de 6 yaşında Suriyeli bir kız çocuğuna başka bir Suriyelinin tacizi ile başlayan olaylar AKP’nin kontrolsüz sığınmacı/kaçak politikasının ne kadar büyük bir öfke birikimine neden olduğunu ortaya koymuştur. 

Kayseri gibi milliyetçi, muhafazakar ve AKP’nin güçlü olduğu bir kentte bile bu kadar öfke birikimi hayra alamet değildir. 13 milyon sığınmacı/kaçağın neden olduğu politik, ekonomik, demografik baskı artık yönetilebilir olmaktan çıkmıştır. 

Artık 13 milyon sığınmacı/kaçağın vatanlarına dönmesinin vakti gelmiş, geçmiştir. Gelişmeler Zafer Partisi’ni haklı çıkarmıştır.

Zafer Partisi, anayasa ve yasalara bağlıdır.

Ne yazikki anayasa ve yasalara uymayanların getirdiği noktayı üzülerek görüyoruz, "Toplumun huzur ve refahının bozulmasına" neden oluyorlar.

Kayseri'de yaşanan iğrenç olay hepimizi çok  üzmüştür. Tüm Türkiye'de gerekli tedbirler acilen alınmalıdır.

Ancak sokaklara çıkarak tepki göstermek, şu anda sadece ülkemizin parçalanmasını,  devletimizin bölünmesini isteyenlere fırsat yaratır.

Yüce Türk Milleti, 
Bugüne kadar stratejik öngörü ile her zaman haklı çıkan Zafer Partisi Genel Başkanı Prof.Dr Ümit Özdağ'ın değerlendirmesine güvenin. 

Zonguldak'ta Zafer Partisi mensubu hiçbir Vatansever tepkisini göstermek için sokaklara çıkmayacaktır.

Biz; sığınmacı ve kaçakları demokratik yolla gönderebilecek, göç hareketleri ile iç kargaşaya fırsat vermeyecek tek siyasal gücüz. 

Lütfen sakin olun ve Genel Başkanımızın kararlarına güvenin.”

500 kişiye istihdam sağlandı 500 kişiye istihdam sağlandı

Muhabir: ERCAN DEMİR