3 ilçe başkanlığına yeni başkan atandı 3 ilçe başkanlığına yeni başkan atandı

AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılan; Kilimli  Belediye Başkanı Kamil Altun, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ve İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ile Zonguldak Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Şendoğan Karataş. “Toplantımızın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dediler.

Kilimli  Belediye Başkanı Kamil Altun, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ve İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Zonguldak Belediyesi, AK Parti Grup Başkanvekili Şendoğan Karataş, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde AK Partili belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan; 31 Mart seçimlerinden ekonomiye, 6 Şubat depremlerinden kentsel dönüşüme, sıfır atıktan Türkiye Yüzyılı’na pek çok konuya ilişkin hitaplarda bulundu. 

Toplantının hayırlara vesile olmasını dileyen Ak başkanlar. “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen partimizin Yerel Yönetimler Değerlendirme ve İstişare Toplantısı’na katıldık. Sayın Cumhurbaşkanımızın hitaplarını dinledik. Toplantımızın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dediler.

Muhabir: ERCAN DEMİR