Merkez Hakem Kurulu seçim nedeniyle hafta içine kaydırdığı BAL ve profesyonel liglerde Salı, Çarşamba ve Perşembe günü oynanacak maçları yönetecek hakemleri açıkladı.

MHK ZONGULDAK’TAN 8 HAKEME GÖREV VERDİ

Merkez Hakem Kurulu Zonguldak’tan C Klasman Hakemi Hakan Ergin, C Klasman Yardımcı Hakem Emir Kılıçarslan’ın yanı sıra Klasman Bölgesel hekem ve yardımcı hakemler Arif Emre Harmanbaşı, Buğçe Taşcıoğlu, Enis Akça, Melih Kaya, Yunus Emre Yüksel, Atakan Yüzlü’ye çeşitli illerde görev verdi. İşte Zonguldaklı hakemlerin yönetecekleri maçlar ve gidecekleri iller:

HAKAN ERGİN KASTAMONU’DA

TFFHGD Zonguldak Şube yönetimi ve İl Hakem Kurulu hakemlerine başarı temennisinde bulunarak şu açıklamada bulundular: “03.04.2024 Çarşamba Kastamonu Gazi Stadında oynanacak olan GMG Kastamonuspor-Uşak Spor A.Ş TFF 2.lig müsabakasında 4.hakem olarak görev yapacak olan başta C klasman hakemimiz Hakan Ergin ve hakem triosuna başarılar dileriz.

Zonguldak Kömürspor’da gece yarısı harekatı! Zonguldak Kömürspor’da gece yarısı harekatı!

EMİR KILIÇARSLAN BURSA’DA

03.04.2024 Çarşamba günü Bursa Minareli Çavuş Stadında oynanacak olan Bursa Yıldırım Spor-Güneş Holding Çankaya Spor Kulübü TFF 3.Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta C Klasman yardımcı hakemimiz Emir Kılıçarslan ve hakem triosuna başarılar dileriz.

ARİF EMRE HARMANBAŞI İSTANBUL’DA

03.04.2024 Çarşamba günü İstanbul Küçükçekmece İFA Stadında oynanacak olan İFA-Babaeskispor Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Arif Emre Harmanbaşı ve hakem triosuna başarılar dileriz.

MELİH KAYA BİLECİK’TE

03.04.2024 Çarşamba günü Bilecik İstasyon Stadında oynanacak olan Bilecik 1969 Spor Kulübü-Kütahya Özel İdare Köy Hizmetlerispor Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Melih Kaya ve hakem triosuna başarılar dileriz.

YUNUS EMRE YÜKSEL İSTANBUL’DA

02.04.2024 Salı günü İstanbul Maltepe Hasan Polat Stadında oynanacak olan Maltepespor-Anadolu Futbol Kulübü Yatırımları A.Ş Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Yunus Emre Yüksel ve hakem triosuna başarılar dileriz.

ATAKAN YÜZLÜ TEKİRDAĞ’DA

03.04.2024 Çarşamba günü Tekirdağ Kapaklı İlçe Stadında oynanacak olan Kapaklıspor-Feriköy Bölgesel Amatör Lig müsabakasında yardımcı hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel yardımcı hakemimiz Atakan Yüzlü ve hakem triosuna başarılar dileriz.

ENİS AKÇA BİLECİK’TE

03.04.2024 Çarşamba günü Bilecik İstasyon Stadında oynanacak olan Bilecik 1969 Spor Kulübü-Kütahya Özel İdare Köy Hizmetlerispor Bölgesel Amatör Lig müsabakasında 4.Hakem olarak görev yapacak olan başta Bölgesel hakemimiz Enis Akça ve hakem triosuna başarılar dileriz.

BUĞÇE TAŞCIOĞLU GÜMÜŞHANE’DE

03.04.2024 Çarşamba günü Gümüşhane Kelkit İlçe Stadında oynanacak olan Kelkit Hürriyet Spor Kulübü-Karşıyaka TFF 3.Lig müsabakasında 4.Hakem olarak görev yapacak olan başta Kadın Bölgesel hakemimiz Buğçe Taşcıoğlu ve hakem triosuna başarılar dileriz.

Muhabir: Ender Yüksel