Kapuz Plajı 13 günde 24 bin kişiyi ağırladı Kapuz Plajı 13 günde 24 bin kişiyi ağırladı

Zonguldak’ın en köklü okullarından birisi olan Ticaret Meslek Lisesi (Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) mezunları pilav günü etkinliğinde 1 Haziran Cumartesi günü bir araya gelecek.

Zonguldak Ticaret Meslek Lisesi Mezunlar Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği bir önceki Başkan Hikmet Hacıabdurahmanoğlu ve yönetiminin başlattığı, mevcut Başkan Dilek Sümer Demirel ve yönetiminin sürdürdüğü geleneksel pilav şenliği bu yıl 1 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirilecek.

Ticaret Meslek Lisesi (Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) Spor Salonu’nda 12.00’da başlayacak olan etkinliğe tüm mezunlar davetli.

Dernek Başkanı Dilek Sümer Demirel “Pilav günü etkinliğimizi bu yıl 1 Haziran 2024 Cumartesi günü okulumuz spor salonunda gerçekleştireceğiz. Aynı sıralarda eğitim almış, aynı okuldan mezun olmuş, yıllardır görüşme fırsatı bulamayan mezunlarımızı yıllar sonra buluşturacağız. Mezunlarımız bu özel günümüzde hasret giderecek, yıllar sonra anılarını tazeleyecek. Zonguldak merkez, ilçeler, beldeler ve il dışındaki tüm mezunlarımızı bu önemli günümüzde etkinliğimize davet ediyoruz” dedi.

Muhabir: ENDER YÜKSEL