Gelecek Partisi Zonguldak’ta yeni yapılanmaya gitti. Yeni İl ve İlçe binasına taşınan Gelecek Partisi’nde yeni ilçe başkanları da açıklandı.
Gelecek Partisi Zonguldak İl Başkanı Şenol Cin yaptığı toplantıda yeni ilçe başkanlarını tanıttı, parti olarak hedeflerini açıkladı.
MUSTAFA KUTAYER’İN YERİNE ŞENOL CİN GELDİ
Gelecek partisi Zonguldak İl Başkanı Mustafa Kutayer’in ardından göreve gelen Şenol Cin Yeni Parti binasında basın toplantısı düzenledi.
ŞENOL CİN İLÇE BAŞKANLARINI TANITTI
İl Başkanı Şenol Cin İlçe başkanlarını tanıtarak şunları söyledi: “İlçe başkanlarımın ve yönetim kurulunun tebliği ile atandım. Kongre öncesi yönetimi oluşturduk. İlçe başkanlarımızı tanıtıyoruz. Zonguldak’ta Gelecek Partisi’nin var oluşunu göstermek istiyoruz. Çalışmalarımız olacak ve devam edecek. Güzel işler yapacağımıza inanıyorum. 2002 yılında siyasete başladım. AK Parti ile başladım. İYİ Parti’de de görev aldım. Aralık ayında kongremiz olacak. Yeni yüzlerle Zonguldak’ın siyasetinde yola çıktık. Yönetimde de yeni tanınmamış yüzler yeni siyasetçiler olacak. Yeni yüzler ve siyasetçilerle güzel. Yaman Restorant’ta Aralık ayının 3’ünde kongremiz var. Bu işler sevda işidir.  Bizim hedefimiz iktidara yürüyeceğiz. Görsel kongre yapacağız. Sadece üye bazında değil dışarıdan da katılımın çok olduğu kongre olacak. Kongreler partilerin düğünler gibidir. Belediyelerden ittifak olma şansımız var. Kazanmakta kazanmasak ta ittifak olmayacağız. 
Sürpriz bir adayımız var eğer şartlarımız kabul ederse kilit parti olacağız. Bizler nokta atışları yaparak görüştük. Toparlayıcı ve birleştirici bir siyaset yapacağız.
Afet oldu. O gün belediye başkanı eleştirmek yetine insanlarımızın yanında olacağız.
Ben burada bin 26 kişiden sorumluyum. Bunlara dikkat etmek gerekiyor. Yolsuzluk varsa eleştirelim. Fevkani yıkımı oldu. Biz Çaycuma’da olduğumuz için süreci sadece uzaktan takip edebildik. Ama burada olsaydık daha farklı olurdu.  TTK’da yolsuzluk oldu kimse eleştirmedi. Deniz Yavuzyılmaz eleştirdi ve ben vekilimin yanındayım”
(Haber: Ender Yüksel)

Deneyap Teknoloji Atölyeleri başvuru süresi uzatıldı Deneyap Teknoloji Atölyeleri başvuru süresi uzatıldı

WhatsApp Image 2023-11-28 at 12.17.30WhatsApp Image 2023-11-28 at 12.17.30 (1)

Editör: Alican Köse