Zonguldak’a salon sporunu sevdiren, Zonguldakspor Basket 67 takımı son 2 yılda yaşadığı 2 şampiyonlukla başarıdan başarıya koşarak taraftarı salonu doldurmayı başardı. Kulüp Başkanı Kanat Tan’ın her çağrısında takımın yanında olan taraftarlar salonu tıka basa doldurarak tüm dikkatleri üzerine çekti, takımın şampiyonluğunda da baş rol oynadı.

Zonguldak; Zonguldakspor'a sahip çık! "Ligden çekilebiliriz" Zonguldak; Zonguldakspor'a sahip çık! "Ligden çekilebiliriz"

SON 2 YILDAN DAHA GÜÇLÜ DÖNMEYİ HEDEFLİYOR
Basamakları tek tek çıkarak İNG Kadınlar Basketbol Süper Lig’de yeni sezonda Zonguldak’ı temsil edecek olan Zonguldakspor Basket 67 Süper Lige daha güçlü girmeye hazırlanıyor.

Kentten maddi manevi destek beklediklerini her fırsatta dile getiren Kulüp Başkanı Kanat Tan 12 Haziran Çarşamba günü Site Spor Salonu’nda basın toplantısı düzenleyeceklerini açıkladı.

“BİZLERE GÖNÜL VEREN TÜM EŞ DOTLARI BEKLİYORUZ”

Zonguldakspor Basket 67 Kulüp Başkanı Kanat Tan’ın yaptığı açıklama şöyle: “Kamuoyuna Duyurulur. 12 Haziran Çarşamba günü Saat 14.00’de Site Kapalı Salonu’nda şanlı taraftarlarla birlikte önemli basın toplantısı düzenleyeceğiz.

Süper ligi çok görmeyin Zonguldak halkına. Rekorlar kırdığımız Site Kapalı Spor Salonu’nda basın açıklaması yapacağız.

Tarihte bir ilk olan Basketbol takımımızın süper lig mücadelesi için gidişatı hakkında ki basın açıklamamıza tüm basın mensubu arkadaşlarımız, Zonguldak milletvekilleri, Belediye başkanları, sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri ve taraftarımız davetlidir.

Emeğin Başkenti, 35 sene sonra şehrimize süper lig fırsatı doğan, TRT canlı yayın maçları vereceği Zonguldakspor Basketbol için sahip çıkma zamanı…

Bizlere gönlünü veren tüm eş dost bekliyoruz.”

Kanat Tani.

Muhabir: Ender Yüksel