Harun Akın adaylık başvurusunda yapmış olduğu konuşmasında; "Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday adaylığımı açıklamış durumdayım.  Zonguldak'ın bir çok sorunu var. Bunların hepsine hakimiz.Zonguldak'ı önceliğimiz olan kömürün yanında Tarım ile Turizm ile kooparatifleşme çalışmaları ile sosyal yaşam kalitesiyle çekim merkezi olacak.Zonguldak Belediyesi'nin gelirlerini arttıracağız. Zonguldak'ın  denize kıyısı var ama denizden para kazanamıyor. Böyle birşey olamaz. Turizmde heyecan yaratacağız.  Emekli dinlenme evleri yapacğız. Semt kreşleri açacağız. Kadın sohbet ve dayanışma evleri açacağız. Öğrencilerimize yönelik burs çalışmaları yapacağız.Yeni doğan bebekten cenaze hizmetlerine kadar tüm yaş grupları için ayrı ayrı projeler üreteceğiz. Belediye Başkanı olarak uygun yerler bularak tema parklar açacağız.Tüm Türkiye'nin imrendiği festivaller yapacağız. Kooperatifleşme ile istihdam sağlauacağız.Gıda bankası kuracağız. Zonguldak tapusuz bir şehir. Vatandaşlarımızın tapularına kavuşmasını sağlayacağız. Muhtarlarımızla birlikte sağlık taraması yapacağız. Zonguldak'ın yöresel lezzetlerini ön e çıkaracağız. " dedi.

ZONGULDAK'TA GÜNDEMİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ BELİRLİYOR

Bakan Tunç hemşeri buluşmasına katıldı Bakan Tunç hemşeri buluşmasına katıldı

Harun Akın'ın adaylık başvurusunu kabul eden CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu ise; "Zonguldak'da gündemi belirleyen Cumhuriyet Halk Partisi'dir. Başka hiç bir partide aday toplantısı yapan gördünüz mü?Yine bugünün kahramanı Zonguldak'ta partimizden  milletvekilliği yapmış Zonguldak'ın marka isimlerinden Harun Bey belediye başkanlığı için müracaat etmiştir. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

WhatsApp Image 2023-11-28 at 12.42.59WhatsApp Image 2023-11-28 at 12.42.59 (1)WhatsApp Image 2023-11-28 at 12.43.00WhatsApp Image 2023-11-28 at 12.43.01WhatsApp Image 2023-11-28 at 12.43.02

Editör: Alican Köse