CHP İl Başkanı Devrim Dural,Türkiye Belediyeler Birliği Encümen üyeliğine seçilen Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem’in kutladığını söyledi.

CHP İl Başkanı Devrim Dural,Düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirdi.

Yavuzyılmaz, AK Parti’den asgari ücretin iyileştirilmesini istedi Yavuzyılmaz, AK Parti’den asgari ücretin iyileştirilmesini istedi

Başkan Devrim Dural, “Türkiye belediyeler birliği meclis toplantısında Seçiminde sayın Tahsin Erdem hepinizin bildiği üzere Türkiye Belediyeler Birliği Meclis encümenine girmeye hak kazandı. Tüm Türkiye'de 14 tane olan bu meclis üyelerinden bir tanesi de Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erden oldu. Ben bu anlamda bu sürece katkı sunan herkese tüm Meclis üyelerimize, ilçe başkanlarımıza, il başkanlarımıza sayın genel başkanımız Özgür Özel'e, sayın genel başkan yardımcımız Deniz Yavuz Yılmaz'a ve milletvekilimiz sayın Eylem Ertuğrul'a ve kendi il yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Ve bu anlamda da Zonguldak'ımız ve tüm bölgemiz çok büyük bir kazanç elde etmiş durumdadır. Buradaki faaliyetlerden, imkanlardan Zonguldak Belediyemiz başta olmak üzere diğer tüm belediyelerimiz, belde belediyelerimiz, diğer partilere ait olan belediyelerde büyük bir kazanç ve katkı sağlayacaklardır. Ben bu anlamda sürece katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum. Sayın Tahsin Erdem'i de yeni görevinde hem tebrik ediyorum hem de başarılar teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

Muhabir: Ercan Demir