Zonguldak Kömürspor Basın Sözcüsü Şükrü Öztürk TFF’ye isyan etti. İlgisizlere ve duyarsızlara isyan etti. Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçının henüz karara bağlanmamasına tepki gösteren Şükrü Öztürk şu ifadelere yer verdi: “Duydunuz mu? Bir şehir yanıyor. İçinde sizler ve bizler varız. Bu şehrin geleceği çocuklar var, madenciler var. Ama siz sustunuz, duymadınız, görmediniz.

Bir şehir yanıyor. TFF Ankaraspor ve Nazilli el ele verip sağır sultanın duyduğu sizin duymadığınız, görmediğiniz. Duymak görmek istemediğiniz bir tezgahla bu şehri yakıyorlar ve sadece bu şehri sevenler sesini çıkarıyor. Siz sustunuz. Bugün yarın bu hafta ligler tescil edilir. Ne yaptınız kocaman bir hiiiiiiççç.

Zonguldak: Maziye bak geleceğe sahip çık! Zonguldak: Maziye bak geleceğe sahip çık!

Eğer TFF ‘bu maçta hiç bir şekilde şike yoktur, uzlaşı yoktur’ diye karar alıp ligleri tescil ederse ve Zonguldak Kömürspor’un düşmesini resmileştirirse herkes maçlarda uzlaşı yapabilir, anlaşabilir, bahis oynayabilir ve takımın sezon masraflarını çıkarabilir’ demektir. TFF açık açık herkesi şikeye teşvik etmiş olacaktır. Zonguldak yanıyorrrr haberiniz olsun”

Muhabir: ENDER YÜKSEL