ALTIN FİYATLARINDA SERT DÜŞÜŞ! ALTIN FİYATLARINDA SERT DÜŞÜŞ!

Yapmış olduğu incelemeler sonucu basına açıklama yapan Zaimoğlu Zonguldak belediyesi haftalardır billboard ve raket reklam panolarında bizden önceki ve sonraki diye boşa giden aralarla afiş çalışması yapıyordu burada geçmişi kötülemek için TTK'ya ait limandaki çöp ve kentsel atıklar resmediliyordu şimdi ne oldu bu yayınladığımız resimleri de bu çöp derken sel atıkları da yeni Zonguldak başlığıyla yayınlayacak mısınız bizi izlemeye devam edin diyecek misiniz? Demek ki neymiş yalan ve yanlış algılarla kimse bir yere varamaz” dedi 
“ZONGULDAK VALİLİĞİ BİR KOMİSYON KURARAK SORUŞTURMA BAŞLATMASINI BEKLİYORUZ”
Zaimoğlu basına yapmış olduğu açıklamada; “Öncelikle Zonguldak ilimize ve hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Bir önceki limanla ilgili paylaşımımda Miami beach eleştirisi ile dere ağzında oluşan devasa kumsalı işaret etmiş ve yağacak aşırı bir yağmurda Zonguldak sel tehlikesi altında kalacak diye uyarmıştık, bizi dinleyen TTK yetkilileri eksik kaldıkları görevlerini hatırlayarak bu bölgeyi temizletmişlerdi bu yüzden dünden bu tarafa biz de arayarak teşekkür eden sayenizde selden kurtardık diyen esnaf ve Zonguldaklı hemşirelerimize teşekkür ne demek bu bizim asli görevimiz diye cevap verir vermiştik. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak halkın sorunlarını ve kentin yatırım noktasında yanlışlarını doğrularını dile getiren halkın partisiyiz bu nedenle halkımızın her türlü sorunu bizim de sorunumuzdur.
Bugüne geldiğimizde sahil projesi kapsamında yapılan ve kalite kontrol noktasında büyük sıkıntı çekilen devletin milyonlarca lira boş yere para harcadığı duruma düşen görüntülerle karşı karşıya kalmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Devletin milyonları maalesef çöpe gitti liyakatsiz ve kalite kontrolden uzak yapılan her şey maalesef resimlerle de tespit ettiğimiz üzere çöpe gitmektedir. Burada kullanılan malzemelerin yetersizliği kalitesizliği Zonguldak halkının ödediği vergilerle ödenmiştir bazılarının cebine girmiştir hiç de hoş olmadı bu görüntüler.
Zonguldak belediyesi haftalardır billboard ve raket reklam panolarında bizden önceki ve sonraki diye boşa giden aralarla afiş çalışması yapıyordu burada geçmişi kötülemek için TTK'ya ait limandaki çöp ve kentsel atıklar resmediliyordu şimdi ne oldu bu yayınladığımız resimleri de bu çöp derken sel atıkları da yeni Zonguldak başlığıyla yayınlayacak mısınız bizi izlemeye devam edin diyecek misiniz? 
Demek ki neymiş yalan ve yanlış algılarla kimse bir yere varamaz. 
Gün gelir kendi başına gelirmiş bu sebeple Zonguldak Belediyesi'nin afiş ve billboardlara ödedikleri parayı yazık görüyorum çöpe gitmiş boşa gitmiş heba edilmiş para olarak görüyorum keşke bu paralarla halka yararlı güzel şeyler yapılsaydı.
Bu noktada Zonguldak valimiz sayın Osman Hacıbektaşoğlu'na sahil projesi kabul noktasında kontrol için bir komisyon kurarak soruşturma yaptırmasını arz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

WhatsApp Image 2023-11-20 at 14.41.37WhatsApp Image 2023-11-20 at 14.41.37 (1)WhatsApp Image 2023-11-20 at 14.41.38WhatsApp Image 2023-11-20 at 14.41.38 (1)WhatsApp Image 2023-11-20 at 14.41.39WhatsApp Image 2023-11-20 at 14.41.40

Kaynak: Haber Merkezi