Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde Çarşamba günü akşam saatlerinde Kepez Mahallesi Gaziler Sokak'ta meydana gelen olayda apartmanın 4. katında oturan 13 yaşındaki Eren Uslu balkonda oyun oynadığı sırada dengesini kaybetmesi sonucu beton zemine düştü.

Sağlık ekipleri yaralı Eren Uslu’ya yaptıkları ilk müdahalenin ardından Ereğli Devlet Hastanesi’ne yönlendirdi. Eren Uslu daha sonra ise Zonguldak Bülent Ecevit Araştırma Hastanesine sevk edilmesine rağmen hayata tutunamadı.

Ereğli Lisesi Spor Kulübü’nün futbolcusu olan 13 yaşındaki Eren Uslu’nun ani ölümü Zonguldak’ta spor camiasını da yasa boğdu.

ASKF BAŞKANI KEMAL DEMİR BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYINLADI

SGK ile İŞKUR karşı karşıya geldi SGK ile İŞKUR karşı karşıya geldi

Zonguldak ASK Başkanı Kemal Demir ve Yönetim kurulu hayatını kaybeden 13 yaşındaki genç futbolcu için başsağlığı mesajı yayımladı.

İşte duygu dolu başsağlığı mesajı: "Almış olduğum acı haber ile elim bir kaza sonucu yaşam mücadelesi veren minik sporcumuz tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamamıştır. Eren Uslu'ya Allah'tan rahmet ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz."Mekanın cennet olsun Kral. Zonguldak Amatörün Başı sağolsun."

Muhabir: Ender Yüksel