Zonguldak’ta Mayıs ayında başlayan U12 erkekler basketbol ligini, son maçlar sonrasında Zonguldak Basket SK şampiyon olarak tamamladı.

Zonguldak Basket kulüp başkanı Selçuk Şeker yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “ Bu seneki Zonguldak U12 erkekler basketbol ligine, Zonguldak Basket (A) ve Zonguldak Basket (B) olarak, iki takımla katıldığımız müsabakalarda, Çaycuma Toga Spor Kulübü ve Kdz.Ereğli Belediyespor U12 takımları ile karşılaştık.

Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda, ligi şampiyon olarak tamamladık. Şampiyon sporcularımızı ve antrenör ekibimizi tebrik ederim. Bu şampiyonluk, bizi ilerisi için umutlandırıyor.    

Her geçen gün gelişen, büyüyen altyapı kadromuz ile verdiğimiz emeklerin karşılığını görmek, bizleri ayrıca mutlu ediyor.

BAL'da can çekişen kulübü şahlandırmayı hedefliyorlar BAL'da can çekişen kulübü şahlandırmayı hedefliyorlar

Bizlerden desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor  İl müdürümüz Hakan Yüksel başta olmak üzere, sporcu velilerimize de teşekkür ederiz.

Yaz sezonunda, küçük yaş gruplarımız için yaz basketbol kurslarımız başlayacak. Yeni yetenekleri keşfetmeye, basketbol sevgisi ve disiplini ile minik basketbolcu adaylarına eğitim vermeye başlayacağız. Yaz kursumuzun içeriği ve detaylı bilgisi, sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır.”

9C5615E7 2000 4324 Be22 Ff8C8B4Fd43C2A2F3Fee Df8B 49D0 B853 C7448D96C1C8

Muhabir: Ender Yüksel