Zonguldak Terminali’nde hareketlilik devam ediyor.
Bayram tatili öncesinde memleketlerine ve tatili yörelerinde akın eden vatandaşlar tatilini Sona erecek olmadı sebebiyle dönüşlere başladı.

Zamlara büyük tepki var: Belediye meclisini basacaklar! Zamlara büyük tepki var: Belediye meclisini basacaklar!

Bayram tatilinin 9 güne çıkarılması sebebiyle yolcu firmaları dönüşler için ek seferler koymuş durumda.

Zonguldak Termeli nde hareketliliğin önümüzdeki hafta içine kadar devam etmesi bekleniyor.

Zonguldak Terminali’nde Metro Turizm Firmasıı yetkilisi  Ahmet Aydın, dönüşler sebebiyle artan yolcu talebine karşı ek  sefer koyduklarını söyledi.

9 günlük bayram tatilinde bumduklarını fazlasıyla bulduklarini ifade eden Ahmet Aydın, bayramın bereketli geçtiğini belirterek şunları söyledi:

TATİLİN 9 GÜN OLMASI YOLCU FİRMALARI OLARAK BİZİ OLUMLU ETKİLEDİ.HERGÜN OTOBÜSLERİMİZ DOLU OLARAK DÖNÜYORLAR. EK SEFERLER KOYDUK

“Önce memnuniyetimizden Bahsetmek istiyoruz. Bundan önce  röportajımızda olumsuzluklardan konuşmuştuk. Şimdi ise dönüşlerin yayılması gayet iyi oldu. 9 gğnlük gibi tatil bizim yani kazanm sürecimizi hızlandırdı açıkçası. Dolayısıyla çok memnunuz. Yaz tatilinin tamamının böyle geçmesini umut ediyoruz. Çünkü önümüzde biliyorsunuz açılacak olan okul sezonu var. Ya 9 günlük tatil günleri yayılması yolcu firmaları olarak bizi olumlu etkiledi. Yani böyle her gün dolu dolu geçiyor. Ek seferler koyduk.
Devletimizin sınırlamış olduğu D-2 belgeli araçlarımızla halka hizmet ediyoruz. Tüm rezervasyonlar dolu vebekstr seferkerimiz oluyor. Dönüşler devam ediyor ve devam edecekte. 

BAYRAM BEREKETLİ GEÇTİ..

Önümüzdeki hafra Pazartesi, Salı, çarşamba  gününe kadar  dönüşler sürer diye tahmin ediyoruz inşallah. 
Yazı sezonu da çok güzel geçeceği beklentimiz var. 
Bayram bereketli geçti? Çok güzel geçti. Yani umduğumuzu bulduk açıkçası.

ŞÜKÜRLER OLSUN

Pandemi den sonra  bir özlemimiz vardı kısıtlanan özgürlüğümüz sonrası bize iyi geldi. 
Yaz tatili başlayacağı için önümüzde 1-2 aylık bür sürecin ardından sezona kaldığımız yerden devam edeceğiz ve buna da şükürler olsun.”

Muhabir: Ercan Demir