Zonguldak Belediye Meclis üyesi  Fırat Birkan, Gazeteciler Cemiyeti’nin 35. olağan genel kurulunda tekrar başkanlığa seçilen Derya Akbıyık ve yönetimini tebrik etti.

BİRKAN: HABERLERİ SİZDEN ALIYORUZ 

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’nde açıklama yapan Zonguldak Belediye Meclis üyesi ve Mimar Fırat Birkan, “Teşekkür ediyorum güzel konuşmalarınız için. Ben de size, sizin şahsınızda yönetim kurulu üyelerinize yeni döneminizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kongrenize de geldim, izledim, takip ettim. Güzel bir kongreniz oldu. Biz yerel basında hep beraber birlikte çalışıyoruz zaten. Zonguldak'ta siyaset yapan arkadaşlarımız, belirli kurum müdürlerimiz, belirli yer veren insanlar hep birlikteyiz. Biz de sizin yazdıklarınızdan bilgileniyoruz, haberler alıyoruz. Derneğinizin çalışmalarını da yakından takip ediyoruz” dedi. 

Yahya Çelik Zonguldak'ta... Yeni il başkanı kim olacak? Yahya Çelik Zonguldak'ta... Yeni il başkanı kim olacak?

AKBIYIK: GELECEĞİN BAŞKANI BİRKAN

Ziyaretten dolayı Zonguldak Belediye Meclis üyesi ve Mimar Fırat Birkan’a teşekkür eden ve geleceğin belediye başkanı diyen Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, “ Son yerel seçimlerde gerçekten hem Cumhuriyet Halk Partisi hem de aday adayı ön seçim sürecinde çok başarılı çalışmaları imza atmış. Daha sonra ise belediye başkan seçimlerinde meclis üyesi olarak birinci sıradan seçilmiş. Hem bizlerin bildiği, sevdiği, mimar olarak da çok başarılı görevler yapan Fırat Birkan başkanımız bugün burada. Biz kendisine teşekkür ediyoruz bu ziyaret adına. Yerel basına gerçekten çok ilgili ve alakalı. Biz de bundan memnuniyet duyuyoruz. Böyle yerel basında iç içi olan siyasetçiler her zaman bizler için karşılıklı olur, değer görür. Ben Fırat Başkan'ı geleceğinde belediye başkanı olarak adlandırıyorum. İnşallah bu ideallerin de mutlu sona yakın zamanda ya da gelecek zamanda ulaşır diye düşünüyorum. Bugünkü ziyaret adına hem yöneticilerim hem heyetim adına hem de üyelerim adına çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Kaynak: Seçkin Kırarslan