Zonguldaklı Profesõr 426 yıl önceyi hatırlattı! O kenti uyardı Zonguldaklı Profesõr 426 yıl önceyi hatırlattı! O kenti uyardı

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Kongresi'nde, tanımlanamayan uçan nesnelerle (UFO) ilgili halka açık bir oturum düzenlendi.
Eski istihbarat görevlisi David Grusch, hükümetin elinde tanımlanamayan olgulara ilişkin araç ya da araç parçaları olduğunu iddia etti ve "Kapalı oturumda daha fazla anlatabilirim" şeklinde ifade verdi.
Temsilciler Meclisi'nin Denetim Komisyonu'nun Ulusal Güvenlik, Sınır ve Dışişleri alt komisyonu tarafından düzenlenen oturumda, daha önce ABD ordusunda görev yapmış olan üç tanık da ifade verdi.
ABD Hava Kuvvetleri'nde 14 yıl istihbarat yetkilisi olarak çalıştıktan sonra "whistleblower" olan, yani görev yaptığı kurum içindeki kanuna aykırı ya da yanlış gördüğü uygulamaları yetkili makamlara ifşa eden Grusch, "Dört yılı aşkın sürede 40 tanıkla yaptığı görüşmelere dayanarak ABD hükümetinin elinde tanımlanamayan ve insan kaynaklı olmayan araçların olduğunu" iddia etti.
Oturumda ifade veren tanıklardan biri, ABD Donanması'nda pilot olarak görev yapmış olan Ryan Graves'dir. Graves, görev yaptığı dönemde havadaki gözlemlerini anlatarak, "Şeffaf bir küre içinde koyu gri ya da siyah küpler gördüklerini ve bu küplerin ucunun kürenin içine değdiğini" belirtti.
Graves, sekiz yıl boyunca bu cisimleri gözlemlediğini ve hala benzer vakaların bildirilmeye devam ettiğini ifade etti. Tanımlanamayan anormal olguların bildirilmesi ve bu konuda daha şeffaf olunması gerektiğini vurguladı.
Ayrıca, Graves, eğer tanımlanamayan anormal olgular yabancı ülkelere ait drone'larsa, bu durumun acil bir ulusal güvenlik sorunu olduğunu belirtti. Ancak, eğer başka bir şeyse, bunun bilimin çözmesi gereken bir konu olduğunu sözlerine ekledi. Graves'ın ifadeleri, tanımlanamayan cisimlerin ve UFO fenomeninin önemine dikkat çeken açıklamalardır.

Editör: TE Bilisim