Başkan Kantarcı paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

"İyi Partili dostlarımızdan gelen istek üzerine yanlış anlaşılmayı gerektirecek bir durum olmamasına rağmen bu açıklamayı yapıyorum:

Aslında ortada yanlış anlaşılacak birşey yok. Çok anlamlı ve ”İyi”lik, sevinç, mutluluk ve güzellik içeren bir atasözünden yola çıkarak yaptığım, önce Çaycumaspor’un içine düştüğü çıkmazdan kurtulmasının, ardından çıkan kriz sonrası Sayın Meral Akşener’in Millet ittifakına dönmesi için paylaşımım “küçük” “pusulası şaşmış sıska” varlıklar tarafından yayagaraya dönüştürülmek istenmiştir.

İyi niyetinden şüphem olmayan dostlarımızın bu kasıtlı kışkırtmaya kapılmamalarını dilerken, bir milim bile olsa incinmelerini istemem.

Umarım ve dilerim, 14 Mayıs’ta hep birlikte Cumhuriyet Tarihimizin en büyük dönüm noktalarından birini hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Seçimin Demokrasi tarihimize altın bir taç olacağına inancım tamdır.

Bugüne kadar hiç kimseye nefret ve/veya hakaret söyleminde bulunmadığım gibi, bunları yapanları da herzaman şiddetle kınadım, kınarım.

Bana yapılanlara da aynı dilden yanıt vermek yerine hukuka havale ederim.

Millet ittifakının parçalandığını düşünerek göbek atanların, bu kriz sonrası öncekinden daha güçlü bir şekilde bir araya geldiğini ve muhalefetin önümüzdeki seçimleri net bir biçimde kazanacağını görünce, panik halinde kendi deyimleri ile “sinekten yağ çıkarmak”diye tarif ettikleri zavallılığın karşılık bulmadığını görmeleri uzun sürmedi.

Hele, aynı zamanda bana sataşmak sureti ile, yamanmaya çalıştığı partiden milletvekili adayı olacağını zanneden,

cüzdanı obez karekteri sıska şahsın,

kurduğu çadır tiyatrolarının bir işe yaramayacağını ve heveslerinin kursağında kalacağını,

kısa bir süre sonra adının bile hatırlanmayacağını şimdiden müjdeliyorum.

Her zaman aklımda tuttuğum, rahmetli babamın bir sözü ile bitiriyorum:

“Yatma tilkinin gölgesinde, arslanlar yesin etini.”"

Editör: TE Bilisim