Zonguldak’ta savaş gemisi ziyarete açıldı Zonguldak’ta savaş gemisi ziyarete açıldı

Ziyarette ilk konuşmayı yapan ZGC Başkanı Derya Akbıyık, Vali Yardımcısı Muammer Balcı’ya nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi:

“Sayın Vali Yardımcımız  her zaman bizlere değer verir, önem verir ve bizlerle birlikte olur. Hafta sonu pazar günü otuz beşinci Olağan Genel Kurulumuzu  yetmiş beşinci yılımızda gerçekleştirdik. Olağan genel kurulumuzda yeni yönetimimiz ve diğer üyelerimiz seçildi. Sayın Valimiz de bu konuda bizleri tebrik etmek için hayırlı olsun dileğiyle geldi. Biz kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sayın valimin  bizde ayrı bir yeri var.” 

Zonguldak Vali Yardımcısı Muammer Balcı, ise şunları ifade etti: “Sayın Başkanımın da söylediği gibi çok kıymetli, uzun soluklu bir hayata sahip Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nin olağan genel kurulu sonucunda Derya Başkanım tekrar seçildi. Yönetim kurulu yeniden belirlendi. Kendilerine başarılar diliyoruz. İnşallah hayırlı hizmetleri yapacaklardır. Malum olduğu üzere basın  kamu hizmetidir her şeyden önce, bir kamu görevidir. Dolayısıyla bu kamu görevini birlikte karşılıklı iletişim ve karşılıklı diyalog içerisinde yürüteceğimizden hiçbir şüphemiz yoktur. Kendilerine tekrar başarılar diliyoruz.” 

Whatsapp Image 2024 05 31 At 12.01.07

Kaynak: Seçkin Kırarslan