Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD), Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) işbirliği ve Zonguldak Valiliği’nin desteğiyle Zonguldak’ın genel ticaret ve ekonomisine katkı sağlamayı, ticari ekonomisine can suyu olarak, kentimizde sürdürülebilirlik ve çeşitli firmaların ev sahipliği yapabileceğimizi, yatırımcı firmaların ilgisini çekerek yeni projelere olanak sunabileceğini, Almanya ve Zonguldak ile genel ticaret fuarları açısından köprü kurarak Avrupa ve Almanya ticaret hacmini geliştirmeyi amaçlıyor. Zonguldak ilimizin sanayi ve turizim alanında gelişmesine kalkınmasına olanak sunan 2. Genel Ticaret Fuarımız, kentimiz adına iyi bir PR ve katılımcı firmalara iyi bir müşteri portföyü oluşturmaktadır. 

4 -5 Mayıs tarihinde 10:00-18:00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek olan fuara Açılışın ardından yoğun ziyaretçi Akın’ı oldu.
Organizasyondan yapılan açıklamada, “tüm üyelerimizi, iş insanlarımızı, değerli hemşerilerimizi ve ilgi duyan herkesi fuarımıza bekleriz” denildi.

"Güvenli çalışma ortamı sağlansın!" "Güvenli çalışma ortamı sağlansın!"

Kaynak: Ercan Demir