Cem Dereli'nin A takımı belli oldu! Cem Dereli'nin A takımı belli oldu!

19 Ocak 2024 tarihinde Zonguldak Belediye Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen ve 4 adayın yarıştığı TFFHGD Zonguldak Şube Başkanlığı seçimlerinde delegelerin oylarının yoğunluğunu alan Bayram Çiv ve yönetimi göreve geldi.
YENİ YÖNETİM ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Zonguldak Faal Futbol Hakemi ve Gözlemcileri Derneği Başkanı Bayram Çiv ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çimen, Ahmet Böcekli ve İsmail İnam Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel’i ziyaret etti.
HAKAN YÜKSEL; “HAKEM VE GÖZLEMCİLER TÜRK SPORUNUN EN ÖNEMLİ PARÇASI”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Hakan Yüksel: “Türk Sporunun en önemli parçalarından olan hakem ve gözlemcilerimizin hep yanında olduk, destekçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.
BAYRAM ÇİV: “TABAN BİRLİKLERİ İLE BÜTÜN OLACAĞIZ”
TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı Bayram Çiv yaptığı açıklamasında “Çok demokratik bir seçim geçirdik. Hakem ve gözlemci kardeşlerimiz ve abilerimize teşekkür ediyoruz. Biz hakem ve gözlemci camiası olarak çok güçlü bir aileyiz. Zonguldak Taban Birlikleri ailesinin de bir parçasıyız. Taban birlikleri ile bir bütün olup Zonguldak Spor camiasının birlik beraberliği ve gelişimi adına her türlü göreve hazırız” dedi.

Whatsapp Image 2024 01 30 At 10.55.22

Kaynak: ENDER YÜKSEL