Ticaret Odası Başkanı Metin Demir, Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Meclis Üyesi Mehmet Özbayram ve Meclis Üyesi Yaşar Volkan Haberal ile birlikte göreve yeni seçilen İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay’ı nezaket ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette konuşan Ticaret Odası Başkanı Metin Demir; “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum bizim şehrimiz adına çok önemi bir kurumdur. Metin demir ve yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Bizler de ticaretten gelen bir aile olarak bu memlekete hizmet ediyoruz. Bu şehir için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz bizim de Sayın Metin Demire katkımız olan konularda yardımcı olmaya hazırız” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Erdal Gülay;”Bende size ve yeni yönetime başarılar diliyorum. Biz Zonguldak’ın 103 yıllık kurumuyuz ve bu kurum siyasetle bir olup memleket için hayır teşkil etmekte. Önemli olduğunu gördüğümüz konularda hep istişarelerde bulunduk. Bir yandan ilimizin ekonomisi için mücadele ederken sizlerle de iş birliği içinde olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Zonguldak'ta bir öğretmen 8 yaşındaki öğrencisini darp etti! Zonguldak'ta bir öğretmen 8 yaşındaki öğrencisini darp etti!