Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem ve kalabalık CHP’liler, yaya olarak Zonguldak Belediyesi binasına yürüdü. Burada İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, İl Başkanı Devrim Dural, Milletvekili Eylem Ertuğ Ertuğrul ve CHP Genel Başkan Yardımcısı, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ile Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından CHP’liler makamın bulunduğu 3’üncü kata çıktı. Tahsin Erdem ve kalabalığı makam odasında Zonguldak Belediyesi eski Başkanı Ömer Selim Alan karşıladı.
Burada bir konuşma yapan Ömer Selim Alan, “Değerli milletvekilleri, il başkanı ilçe başkanı, Muharrem Akdemir hocam, meclis üyeleri ve CHP’liler hoş geldiniz. 31 Mart’ta Türkiye’de olduğu gibi Zonguldak’ta sandığı gitti iradesini ortaya koydu. CHP adayı Tahsin Erdem seçimi kazandı yeni belediye başkanımız oldu. Biz de 5 yıllık süre için Muharrem hocamdan devralmıştık. Şimdi biz mührü, belediye başkanlığını devrediyoruz. İşi zor, işi ağır. Projeleriyle hak ettiği hizmeti vereceğine inanıyorum. Zonguldak bizim memleketimiz, hizmetlerini sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Osman Zaimoğlu'ndan flaş Devrim Dural ve Tahsin Erdem sözleri! Osman Zaimoğlu'ndan flaş Devrim Dural ve Tahsin Erdem sözleri!

Tahsin Erdem ise konuşmasında, “Her daim Zonguldak’a hizmet edeceğiz. Bu bir hizmet yarışıdır. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. 
Ardından Tahsin Erdem, Selim Alan’ı kapıya kadar uğurladı.

Whatsapp Image 2024 04 04 At 1.45.13 PmWhatsapp Image 2024 04 04 At 1.45.12 Pm

Whatsapp Image 2024 04 04 At 1.45.13 PmWhatsapp Image 2024 04 04 At 1.45.12 Pm

Kaynak: ELMAS TV