Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem’i ziyaret etti.

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Zonguldak Belediye Başkan Adayı olan Cem Dereli, seçim sonrasında Zonguldak’a gelerek Belediye Başkanı Tahsin Erdem’i makamında ziyaret ederek tebrik etti ve görevinde başarılar diledi.

CEM DERELİ, TAHSİN ERDEM’E İYİ İŞLERE İMZA ATMASI İÇİN KALEM HEDİYE ETTİ

Ziyarette Cem Dereli, Tahsin Erdem’e iyi hizmetlere imza atması amacıyla kalem hediye etti.

TAHSİN ERDEM: “CEM DERELİ’NİN YAŞI DAHA GENÇ, KENDİSİNİ İSPATLAYACAKTIR”

Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem yaptığı konuşmasında, “Her ne kadar seçimde rakip olsak dahi ailece de çok iyi tanıyorum. Annesini, babasını, kendisin tanıyorum. Düzgün, eğitimli, donanımlı, vizyon sahibi bir kardeşimiz. Bu seçim yerel seçimlerin konjonktürü çok farklı oldu. Tabii ki ben kendimi ifade ettiğimi düşünüyorum. İnsanlar seçim de kendilerini ne kadar çok ifade edebilirlerse hem konjonktür gereği hem de Zonguldak'ın ihtiyaçları gereği mutlaka bir değişimin olduğunu hissettiriyorlar zaten. Bu anlamda çok centilmence zaman zaman ben de kendisini izledim.  Televizyonlarda kendisini çok iyi ifade etti. Seçim atmosferinde bir renk kattığını düşünüyorum. Ama tabii ki yaşı daha genç, önümüzdeki dönemlerde emin olun kendini ispatlayacaktır. Ben çok memnun oldum çok teşekkür ediyorum” dedi.

CEM DERELİ: “5 YIL SONRA TAHSİN ERDEM’İ MİLLETVEKİLİ, KENDİMİ DE BURADA BELEDİYEDE GÖRMEK İSTERİM”

Rize İl Başkanı istifa etti, sen istifa için neyi bekliyorsun Çağlayan? Rize İl Başkanı istifa etti, sen istifa için neyi bekliyorsun Çağlayan?

Cem Dereli’de Tahsin Erdem’in başarılı hizmetlere imza atacağına inandığını belirterek, “Tabi bu bir hayırlı olsun ziyareti ancak başkanımın da söylediği gibi başkanımla uzun yıllara dayanan çok güzel bir dostluğumuz var. Kendisini çok sevip sayarız. Benim gerçekten zaman zaman ticareten de fikirlerine başvurduğum, bilgi birikiminden faydalandığım çok sevdiğim bir ağabeyim. Bir süreç yaşadık. 31 Mart'ta Zonguldak gerçekten iyi bir tercih yaptı. İnşallah başkanımın çıktığı yolda Zonguldak için çok güzel şeyler yapacağı konusunda hiçbir şüphem yok. Kendisi malum mali müşavir ve hesap kitap adamı olması sebebiyle Zonguldak'tan önce zaten hesabının kitabının düzelmesi gerektiğini kendi de ifade ediyor. Bunların düzeleceğini Zonguldak'a inşallah hep birlikte bizim de üstümüze düşen ne varsa başkanımın Ankara'da olsun, işte İstanbul'da olsun, gene Zonguldak'ta olsun, özelinde ve kamu kurum kuruluşlarında bizim kendi ilişkilerimizde buna bize sorduğunda ya da bize bir anlamda destek istediğinde her zaman yanında olduğumuzu burada sizler özetle ifade etmek istiyorum. Kendisine hayırlı olsun diyorum. İnşallah çıktığım yolda onu da ileride biz her 5 sene sonra belki bu koltukta, onu da milletvekilli olarak görmek isteriz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Ercan Demir