31 Mart seçimlerinde Zonguldak Belediye Başkanlığını kazanan Tahsin Erdem Zonguldak Belediyesi adına açılan sahte hesap konusunda açıklama yaptı.
Erdem, mazbatayı alana kadar Ömer Selim Alan’ın Zonguldak’ın seçilmiş belediye başkanı olarak görevine devam ettiğini hatırlatarak, “Değerli Zonguldaklılar, Geçtiğimiz Pazar günü bir yerel seçim süreci geçirdik ve bir zafer elde ettik. Elde ettiğimiz zafer için çok mutluyuz ve heyecanlıyız ama lütfen şunu unutmayalım. Mazbatamızı alana kadar Sn. Ömer Selim Alan Zonguldak’ımızın seçilmiş belediye başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Zonguldak Belediyesi’nin sosyal medya hesapları seçim günü tarafımızla alakalı olmayan bir şekilde kapatıldı. Bunu takiben gene bizim bilgimiz dışında birçok yeni sosyal medya hesabı açılmaya başlandı. Sn. Alan’ın şahsına duyduğum siyasi nezaketten dolayı henüz mazbatamızı almadan bu şekilde işlemler yapmayız, yapmayı da doğru bulmuyoruz.

Sosyal medya kanallarında karşınıza çıkan, paylaşılan Zonguldak Belediyesi olarak yeni açılmış Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesapları tarafımızca açılmamıştır. Açılan bu yeni hesapların ve gerçekleştirdikleri paylaşımların bizimle bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Henüz Belediyemiz için tarafımızdan açılmış veya devam eden resmi bir sosyal medya hesabımız bulunmamaktadır.

Şu an için tek resmi hesaplarımızı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz;

İran operasyonlara devam edecek mi? İran operasyonlara devam edecek mi?

Instagram: tahsinerdem67
Facebook: tahsinerdemchp
X: tahsinerdemchp

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.”

Kaynak: Haber Merkezi