CHP'nin Belediye Meclis listesi belli oldu! CHP'nin Belediye Meclis listesi belli oldu!

CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Tahsin Erdem, beraberinde Merkez ilçe Başkanı Osman Zaimoğlu ve partililerle birlikte Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş ve gazileri ziyaret etti.
Dernek ve gaziler adına CHP heyetine seçimlerde başarılar dileyen Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Çantaş, “Belediye Başkanı seçilirseniz tabi ki sizlerden isteklerimiz olacak. Bizim yer sorunumuz var. Çünkü bu bina yıkılacak. Bize bir yer temin etmeye uğraşıyorlar. Zaten bize yer vermeden buradan çıkartamazlar. Ama seçimden önce mi sonra mı olur veya siz mi, mevcut başkan mı, bir başkası mı olur onu bilemiyorum” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Belediye Başkan adayı Tahsin Erdem ise ziyarette yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Öncelikle bize vakit ayırdığınız, misafir ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Sizlerin ülkemizin huzuru, refahı için, bizler için göstermiş olduğunuz özveri takdire şayandır. Toplumun bütün kesimleri de benim gibi düşünüyor. O nedenle bütün kurullarımız, vekillerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte sizlerin bu özverisini hiçbir zaman unutmayacağız. Bunlarla birlikte şayet 31 Mart 2024 seçimlerinde Zonguldak Belediye Başkanı olduğumuz takdirde bundan sonra ki yaşantınızda sizlerin yaşantısını kolaylaştırabilmek için bizden her ne talebiniz olursa biz o talebinizi emir telaki ederiz. Sizlerin şahsında gazilerimizi şükranla şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bu vatanın bütünlüğü için emeği geçen herkese selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Whatsapp Image 2024 01 31 At 12.46.47Whatsapp Image 2024 01 31 At 12.46.47 (1)

Muhabir: Seçkin Kırarslan