Zonguldak 1.Amatör Küme play-off son final maçında Perşembe Belediyespor ile Üzülmezspor Perşembe sahasında karşılaştı. Filyos Ateşspor ve Velioğlu Gelişimspor’un ardından Süper Lige yükselen 3. takım  Perşembe Belediyespor oldu. 
Zonguldak Birinci Amatör Lig’den Deplasmanlı Süper Amatör Lige yükselen 3. takım belli.  
Play-off’un ilk ayağında Perşembe Belediyespor, Fener Sentetik sahada Üzülmezspor’u 1-0 mağlup etmişti.
İkinci rövanş final maçında ise Perşembe Belediyespor ile Üzülmezspor bugün saat 14.00’da Perşembe sahada karşı karşıya geldi. 
Özcan Kulıçkeser, Yunus Emre Yüksel ve Umut Ateş hakem triosunun yönettiği futbol severlerin yoğun ilgi gösterdiği ve kıran kırana geçen rövanş final maçı karşılıklı atılan gollerle 2-2 tamamlandı. 
Bu sonucun ardından Perşembe Belediyespor iki maçta attığı 3 golle Üzülmezspor’u 3-2 mağlup ederek play-off şampiyonu  olarak,  Filyos Ateşspor ve Velioğlu Gelişimspor’un ardından 3. takım olarak Deplasmanlı Süper Amatör Lige yükseldi.  
Final maçının ardından Play-off şampiyonu olarak Deplasmanlı Süper Amatör Lige yükselen Perşembe Belediyespor, yapılan törenle kupasını aldı. 
Kupa töreninin ardından futbolcular, teknik heyet ve yönetim, taraftarları ile birlikte şampiyonluğun sevincini doyasıya yaşadılar.

KONGRE YAPILDI: İŞTE YENİ YÖNETİM KONGRE YAPILDI: İŞTE YENİ YÖNETİM

Kaynak: ENDER YÜKSEL