banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

Örnek olmak yerine kavga ettiler!

Devrek Eğitimspor ile Çaydeğirmeni Belediyespor’un U14 takımları Çaydeğirmeni Hüseyin Külah Şehir Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Karşı karşıya gelen takımlardan Devrek Eğitimspor antrenörü Mahmut Topçular ile Çaydeğirmeni Belediyespor’un antrenörü Selçuk Sarı maç oynanırken birbirlerine vurarak kavga etti.

Spor 13.11.2022, 12:37 13.11.2022, 12:51
Örnek olmak yerine kavga ettiler!

İKİ ÖĞRETMEN BİRBİRİNE GİRDİ
Devrek Eğitimspor girdikleri pozisyon sonrası Çaydeğirmeni Belediyespor’un filelerini havalandırırken gol sevinci yaşayan Devrek Eğitimspor antrenörü Mahmut Topçular, Çaydeğirmeni Belediyespor’un yedek kulübesine doğru hareketler yapmaya başladı. Çaydeğirmeni Belediyespor’un antrenörü Selçuk Sarı’da yapılan hareketlere tepki gösterince kavga çıktı. Mahmut Topçular, Selçuk Sarı’ya kafa atarken takımların yedek kulübesinde olan 14 yaşındaki çocuklar kavgayı ayırmak zorunda kaldı. Çocuklara örnek olması gereken her iki antrenöründe Devrek Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde öğretmen oldukları öğrenildi. Kavga sonrası oynanan müsabaka yarıda kalırken, Yusuf Sarı almış olduğu kafa darbesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı.
“SORUŞTURMA AÇILMALIDIR”
Kavgaya şahit olan veliler durumu tepki gösterirken, “Bu isimler birde öğretmen olacak. Çocuklara örnek olmaları gerekirken birbirleri ile kavga ediyor. Bence her ikisi de yaşanılan bu kavgadan dolayı Devrek Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kendilerine soruşturma açılmalıdır” dedi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)