Çaycuma Koleji Türkiye Şampiyonasında…

Çaycuma Koleji Türkiye Şampiyonasında…

Spor 17.05.2017, 13:22 17.05.2017, 13:22
Çaycuma Koleji Türkiye Şampiyonasında…


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından il genelinde düzenlenen Okullararası Modern Pentatlon (Okul Biatlonu) yarışmalarında dereceye giren Çaycuma Koleji öğrencileri 20 Mayıs-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bursa yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Zonguldak'ı temsil edecekler. Zonguldak genelinde Modern Pentatlon ( Okul Biatlonu) okullararası yarışmasında derece elde eden Çaycuma Koleji öğrencileri İl 1'birincisi Şevket Alp Damatoğlu, İl İkincisi Lina Özcan, İl üçüncüsü Sıla Bayraklı ve il üçüncüsü Ozan Reha Yazıcı, 20 Mayıs-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bursa yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında Zonguldak'ı temsil edecekler.

Çaycuma Koleji yönetimi, 20 Mayıs-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bursa yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında okullarını, Zonguldak'ı ve Çaycuma'yı temsil edecek olan Şevket Alp Damatoğlu'a, Lina Özcan'a, Sıla Bayraklı'ya ve Ozan Reha Yazıcı'ya başarılar diledi.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 29 Eylül 2021
İmsak 05:15
Güneş 06:40
Öğle 12:48
İkindi 16:07
Akşam 18:46
Yatsı 20:06
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Amed Sportif Faaliyetler 4 9
2. Pendikspor 3 9
3. Isparta 32 Spor 4 8
4. Akhisarspor 4 7
5. Bucaspor 1928 4 7
6. Şanlıurfaspor 3 7
7. Pazarspor 4 6
8. Kırşehir Belediyespor 3 6
9. Nazilli Belediyespor 3 6
10. Eskişehirspor 4 4
11. Kırklarelispor 4 4
12. Tarsus İdman Yurdu 3 4
13. Ankara Demirspor 4 3
14. Uşakspor A.Ş. 3 3
15. Zonguldak Kömürspor 4 3
16. Karatay Termal 1922 Konyaspor 4 2
17. Anagold 24Erzincanspor 3 1
18. TECO Karacabey Belediyespor 3 1
19. GMG Kastamonuspor 0 0
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 7 16
2. Trabzonspor 7 15
3. Altay 7 15
4. Beşiktaş 7 14
5. Hatayspor 7 13
6. Konyaspor 7 13
7. Alanyaspor 7 13
8. Kayserispor 7 11
9. Karagümrük 7 11
10. Galatasaray 7 11
11. Sivasspor 7 9
12. Adana Demirspor 7 9
13. Antalyaspor 7 8
14. Gaziantep FK 7 8
15. Başakşehir 7 6
16. Kasımpaşa 7 6
17. Öznur Kablo Yeni Malatya 7 6
18. Göztepe 7 5
19. Giresunspor 7 2
20. Rizespor 7 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 7 19
2. Ankaragücü 7 15
3. Erzurumspor 7 15
4. Eyüpspor 7 13
5. Bandırmaspor 7 12
6. Tuzlaspor 6 11
7. Samsunspor 6 10
8. Kocaelispor 6 10
9. Manisa FK 7 9
10. Menemenspor 7 8
11. Gençlerbirliği 7 8
12. Boluspor 6 7
13. İstanbulspor 6 7
14. Altınordu 7 7
15. Adanaspor 7 6
16. Denizlispor 7 6
17. Balıkesirspor 6 6
18. Bursaspor 7 5
19. Ankara Keçiörengücü 6 4
Takımlar O P
1. Liverpool 6 14
2. Man City 6 13
3. Chelsea 6 13
4. M. United 6 13
5. Everton 6 13
6. Brighton 6 13
7. West Ham 6 11
8. Aston Villa 6 10
9. Brentford 6 9
10. Arsenal 6 9
11. Tottenham 6 9
12. Watford 6 7
13. Leicester City 6 7
14. Wolverhampton 6 6
15. Crystal Palace 6 6
16. Southampton 6 4
17. Newcastle 6 3
18. Leeds United 6 3
19. Burnley 6 2
20. Norwich City 6 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 7 17
2. Real Sociedad 7 16
3. Sevilla 6 14
4. Atletico Madrid 7 14
5. Rayo Vallecano 7 13
6. Barcelona 6 12
7. Real Betis 7 12
8. Valencia 7 11
9. Osasuna 7 11
10. Athletic Bilbao 7 10
11. Villarreal 6 8
12. Mallorca 7 8
13. Celta de Vigo 7 7
14. Espanyol 7 6
15. Cádiz 7 6
16. Elche 7 6
17. Levante 7 4
18. Granada 7 3
19. Deportivo Alaves 6 3
20. Getafe 7 0