banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

Altınordu Spor Kulübü müzesi açıldı!

Altınordu Spor Kulübü müzesini açarken müze açılışına Zonguldak’tan Elmas TV Spor program yapımcısı Metin Kudu ve Zonguldakspor’un efsane futbolcularından Volkan Yayın da katıldı.

Spor 26.12.2022, 19:14
Altınordu Spor Kulübü müzesi açıldı!

Türk futbolunun oyuncu fabrikası olan kırmızı-lacivertli kulübün müzesinin açılışına Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu, Zonguldakspor’un efsane futbolcularından Volkan Yayın ve Elmas TV’de yayınlanan “90 Dakika” isimli programın yapımcısı Metin Kudu, eski futbolcular, basketbolcular, eski başkan ve yöneticilerle birlikte genç futbolcular katıldı.

Altınordu Futbol Akademisi'nin bulunduğu Torbalı'daki Metin Oktay Yerleşkesi'nde gerçekleşen törende açılış kurdelesini Başkan Özkan'ın isteğiyle eski sporcular kesti. Altınordu'nun çeşitli branşlarda hem alt yaş gruplarında hem de A takım düzeyinde kazandığı şampiyonluk kupalarının yer aldığı müzede, tarihi formalar, şiltler, plaketler ve fotoğraflar da sergilendi. Taraftarlar Başkan Özkan'a açılış öncesi çiçek verdi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)