banner51

banner5

banner52

Zonguldak İl Genel Meclisi'nin 5. Birleşimi gerçekleştirildi

İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında gerçekleştirilen birleşimde 2 önemli karar alındı. Açılış ve yoklama ile bir önceki birleşime toplantı tutanak özetinin okunmasından sonra gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Siyaset 05.11.2022, 13:31
Zonguldak İl Genel Meclisi'nin 5. Birleşimi gerçekleştirildi

Mecliste Gökçebey İlçesi Yeşilköy Köyü Erikli Membanın Yeşilköy Köyü adına tahsisinde sakınca olmadığı belirtilmiş olup; Memba Tahsis Komisyonu tarafından hazırlanan “İçme Suyu Memba Tahsis ve Tevzii Komisyonu Raporu” doğrultusunda, İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları raporlar görüşüldü ve oy birliği ile kabul edildi buna göre Gökçebey ilçesi yYeşilköy'de ki Erikli Membanın kullanım hakkı Yeşilköy köy'üne tahsis edildi.

İl Genel Meclis üyeleri; İsmail Terzi, Abdullah Karagüzel ve Filiz Ünal Sarsık tarafından meclise sunulan;

"Merkez ilçe, Karadere dere ağzı mevkii‘nden, Karapınar-Saraycık köyüne devam eden yolda yer yer heyelanlar meydana geldiğinden güzergah değişikliği yapılarak ulaşımın daha güvenli hale gelmesi amacıyla güzergah değişikliği yapılacak yer ile gerekli kurum izinleri alındıktan sonra etüt-proje programına alınmasını kapsayan önergesi oy birliği ile kabul edildi.

Gelecek toplantının gün ve saatinin belirlenmesiyle birleşim tamamlandı.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı