banner51

banner50

banner53

banner58

banner5

banner52

banner59

"Zonguldak'a Hayrım Dokunmayacaksa Allah Bana Vekilliği Nasip Etmesin!"

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Zonguldak Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu yapan partinin MYK Üyesi Murat Kotra özel açıklamalarda bulundu.

Siyaset 14.03.2023, 12:43
"Zonguldak'a Hayrım Dokunmayacaksa Allah Bana Vekilliği Nasip Etmesin!"

Sorularımızı yanıtlayan Kotra, kara elmas diyarı Zonguldak’ın MHP lideri Devlet Bahçeli’nin de büyük önem verdiği illerden biri olduğunu belirterek; “Bu güzel şehre hizmet verebilmek için milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundum.”, dedi.

Kotra duygularını şu cümlelerle dile getirdi:

“Hepimizin tek amacı önce milletimize ve ülkemize sonra da Zonguldak’ımıza hizmet getirebilmek. Genel başkanımızın da müsaadesi ile milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım. Eğer Zonguldak’a ve yöremize hayırlı hizmetler yapabileceksem Allah bana milletvekili olmayı nasip etsin; eğer bu hayırlı hizmetleri yapamayacaksam da Allah bana milletvekili olmayı nasip etmesin. Bu yolda dua ve desteklerini esirgemeyen tüm dostlarıma ve muhterem hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”

Annesinin rahatsızlığı dolayısıyla bir süre İstanbul’da kalmak durumunda olduğunu kaydeden Kotra en kısa zaman içinde Zonguldaklı hemşehrileriyle kucaklaşacaklarını söyledi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?
Mevcut Milletvekillerinden Hangisini Yeniden Aday Olarak Görmek İstersiniz?