banner51

banner50

banner53

banner5

banner54

banner52

Yolsuzluk iddiaları meclis gündeminde... Süleyman Soylu'ya sordu

Gülüç’te yaşanan yolsuzluk iddiaları Meclis Gündemine taşındı. Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun cevaplamak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisine yazılı olarak soru önergesi verdi.

Siyaset 01.12.2022, 15:53 02.12.2022, 11:16

Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Beldesinde son günlerde Elmas TV’nin ısrarlı yayınları ile ortaya çıkartılan yolsuzluk iddiaları Zonguldak’ın ardından Ankara gündemine taşındı. Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun cevaplamak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisine yazılı olarak soru önergesi verdi.
Deniz Yavuzyılmaz soru önergesinde Gülüç Belediyesinde haksız, hukuka aykırı bir işler yapıldığı ve idarecilerin görevlerini kötüye kullandığı yönünde Bakanlığınıza ulaşan bir ihbar yahut şikayet bulunmakta mıdır? Diye sordu.
Yavuzyılmaz’ın bir diğer sorusu da iddiaların araştırılması için Bakanlığınızca mülkiye müfettişi görevlendirildi mi? Oldu.
İŞTE DENİZ YAVUZYILMAZ’IN YAZILI SORU ÖNERGESİ

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (1)
Ereğlili 2 ay önce
İnşAllah gerçeklerin ortaya çıkmasına vesile olur eğer Gökhan Demirtaş tüyü bitmemiş yetim hakkını yemiş ise cezasını çeksin yoksa bir şey görevine devam etsin gerçekler ortaya çıkarılsın