banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı'yı makamında ziyaret etti

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, beraberinde başkan yardımcısı Adnans Küçükvar ile birlikte AK Parti İl Başkanı  Muammer Avcı'yı makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerinde bulunmak hemde emeklilerinin sorunlarının yer aldığı dosyayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletmesi için başkan Avcı'yı ziyaret etti. 

Siyaset 20.09.2022, 16:42
Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, AK Parti İl Başkanı  Muammer Avcı'yı makamında ziyaret etti

Ziyarette konuşan Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, "Emekiler okarak sorunlarımız belli bizler yıllarca ülkesi ve milleti için çalışan insanlarız. Emeklilerimizin sorunlarının yer aldığı dosyayı Cumhurbaşkanınımıza iletmeniz için sizlere teslim ediyorum. Yeni görevinizin sizin ve Zonguldak için hayırlı olmasını diliyorum. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İl Başkanı Muammer Avcı, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Mustafa Sarıoğlu, beraberinde başkan yardımcısı Adnans Küçükvar'a teşekkür etti.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)