banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

ÖZDAĞ DESTEK VERECEK Mİ?

ATA İttifakı’nın kurucu bileşenlerinden Zafer Partisi’nin Genel Başkanı Ümit Özdağ “Kılıçdaroğlu ile bu akşam bir daha görüşeceğiz" dedi.

Siyaset 23.05.2023, 13:02
ÖZDAĞ DESTEK VERECEK Mİ?

Genel merkez binası önünde kameralar karşısına geçen Ümit Özdağ, şunları söyledi:
– Yürüyen bir süreç var. Oldukça ciddi bir mesafe kaydetmekle birlikte henüz sonuçlanmadığı için bu akşam Sayın Kılıçdaroğlu ile Hatay dönüşü bir toplantı daha yapacağız.
– İmzaya bağlanması için yüz yüze bazı görüşmeler yapılması gerekiyor. Bu görüşmeleri bu akşam gerçekleştireceğiz inşallah.
– Şu ana kadar olumlu gelişen süreci bu aşamada da olumlu gerçekleştireceğimizi umuyoruz. Bunu başarabilirsek eğer yarın saat 11.00’da Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile burada bir açıklama yapmayı planlıyoruz.
ATA İttifakı'nın adayı olarak cumhurbaşkanlığı seçimlerine giren Sinan Oğan'ın ikinci turda Erdoğan'ı destekleyeceğini açıklamasının sorulması üzerine Özdağ: “Sinan Bey’in kendi takdiridir. Zafer Parti’sini bağlamamaktır. Sinan Bey’le farklı düşünüyoruz. Üzerinde durmuyoruz, hayat devem ediyor. Cehennemin kapılarını kapatmak için yola çıktık hâlâ da bunun için çalışıyoruz.”

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)