pagead2.googlesyndica

banner51

banner50

banner53

banner52

banner59

OLCAY CAN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını koyan Olcay Can 29 Ağustos Salı günü saat 15.00 partilileri adaylığını açıklamak üzere Merkez İlçe Başkanlığına davet etti!

Siyaset 28.08.2023, 10:39
OLCAY CAN ADAYLIĞINI AÇIKLIYOR!

Can yapmış olduğu açıklamada; “ Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası, Cumhuriyetimizin teminatı olan çok değerli partililerimiz; Atatürk’ün izinde, ‘altı ok’un ışığında yapacağınız tercihiniz partimiz, kentimiz ve ülkemiz adına büyük önem taşıyor. 
Nasıl ki, 100 yıl önce milli mücadele ruhuyla ülkemiz aydınlık yarınlara yelken açtıysa; bizler de Zonguldak Merkez ilçede ülke ve kent sevdası ile umut dolu, kenetlenme ruhu ile yola çıkıyoruz. 
Bu değişim sadece bir yönetim değişimi değil; hepimizin yıllardır özlemini çektiği örgüt anlayışının her yönüyle şehrimizin tüm sokaklarına kadar ulaşacağı bir değişim olmalıdır.
Bu değişim vefanın lafta kalmadığı, hayat bulduğu, partimizin bu günlere gelmesinde maddi manevi emeklerini ortaya koymuş tüm Cumhuriyet sevdalılarının hatırlandığı, ötekileştirilmediği bir başlangıç olacaktır.
Bizler bu ruh ve heyecan ile kendimize inanıyor, sizlere güveniyoruz.
Bu başlangıç sizlerin, halkımızın tüm sorun ve taleplerine çözüm olacağı bir değişim olacaktır.
Sizlerin; bizlere vereceği moral, cesaret ve desteklerle, tüm özveri ve çabaları birleştirerek şehrimize ve partimize hizmet edeceğimize söz veriyoruz.
Bu çaba, özlem ve hedefe inanmış partimizin tüm yılmaz bekçilerini, adaylık açıklamamızı yapacağımız 29 Ağustos Salı günü saat 15.00’te Merkez İlçe Başkanlığımızda buluşup kenetlenmeye davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: ELMAS TV
Yorumlar (0)